Prekės sodui yra reikalingos visais metų laikais. Nepamirškite sodo tinkamai paruošti žiemai

Turint savo žemės plotą neretai tenka pasirūpinti ir jo aplinka. Vieni nori tiesiog žalios vejos, kitiems didesnį pasitenkinimą suteikia visur žydinčios gėlės ir vešintys augalai, o treti tiesiog trokšta pasisodinti kuo daugiau daržovių ir įsirengia daržą savo teritorijoje. Žinoma, visada galima ir viską sukomponuoti turint tiek žalią žolytę, tiek keletą lysvių bei šen bei ten žydinčių augalų ar keletą stilingų krūmų.

Juolab kad šiais laikais nebėra sunku nei įsikurti savo sodą, nei jį puoselėti bei prižiūrėti. Yra sukurta tiek daug reikalingų įrankių bei priemonių, kad jų dėka darbas bus vienas malonumas. Visos reikalingos prekės sodui yra parduodamos internetu, tad net niekur nereiks nei vykti, nei keliauti, o reikiamas prekes išsirinksite internetinėje parduotuvėje kelių mygtukų paspaudimais. Viena patogiausių elektroninių parduotuvių, kurioje rasite visas būtinas prekes savo žemės plotelio tobulinimui, gražinimui bei gerinimui yra sodasirnamas.lt. Jūsų įsigyti produktai bei priemonės bus pristatytos į namus, o Jums beliks jomis naudojantis džiaugtis.

Rudens darbai sode

Nors daugeliui įprasta, kad sodu reikia rūpintis pavasarį bei vasarą, t.y. šiltuoju metų laiku, bet lygiai taip pat jam priežiūros reikia ir tuomet, kai už lango būna vėsiau ar net labai šalta ir termometras gali rodyti minusinę temperatūrą. Rudens pabaigoje naudinga išpurenti bei subalansuoti dirvos pH, ją patręšti, dezinfekuoti. Tam yra skirtos atitinkamos prekės sodui. Prisiminkite, kad verta rudenį ir nugenėti medžius bei atlikti mulčiavimą. Taip pat galėsite susiplanuoti rudeninę sėją (taip, ji irgi yra galima), apšiltinti augalus arba atlikti medžių balinimą.

Ką daryti šiltnamyje rudens metu?

Jeigu Jūsų turimame žemės plote yra šiltnamis, tai būtinai jį išvalykite nuėmę derlių. Nepalikite žiemai jokių nudžiūvusių augalų, piktžolių, pagaliukų ar virvelių, kuriomis ramstėte pomidorus bei agurkus. Nepamirškite, kad jeigu tinkamai neišdezinfekuosite šiltnamio žemės bei jo rėmų, konstrukcijos bei dangos žiemoti gali likti didžiulis kiekis ligų sukėlėjų. Tam yra sukurti ekologiški natūralūs preparatai, kurie kovoja su parazitais. Dėl to, kad šiltnamyje nėra galimybės pritaikyti sėjomainos bei leisti žemei pailsėti, kiekvienais metais sodinami bei sėjami augalai šiltnamyje siurbia mineralines medžiagas ir jų pradeda stigti. Dėl šios priežasties rudens metu būtinai dirvožemį gausiai patręškite, o jeigu yra poreikis – galite ir pakeisti žemes.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *