Daugiametės lauko gėlės internetu

sodas

Norėtumėte savo nuosavo namo sode pasisodinti įvairių daugiamečių lauko gėlių? Tačiau pastaruoju metu jūs turite pakankamai nedaug laisvo laiko, todėl net nenutuokiate, kada jums pavyks apsilankyti gėlių ir sodo prekių parduotuvėje? Jei taip, tuomet neturėtumėte pamiršti, kad šiandien daugiametės lauko gėlės internetu gali būti įsigytos kur kas paprasčiau ir greičiau nei kada nors iki šiol. Trumpiau tariant, jums tikrai nebūtina keliauti į fizines parduotuves, kad galėtumėte įsigyti norimas lauko gėles. Visą tai šiandien galima be vargo atlikti nuotoliniu būdu, naudojantis šiuolaikinėmis el. parduotuvėmis, kuriose yra prekiaujama gėlėmis ir kitomis sodo prekėmis. Tuo tarpu, jei jūs dar niekuomet iki šiol nebandėte apsipirkti internetinėse parduotuvėse ar nesinaudojote specializuotomis internetinėmis parduotuvėmis, kuriose yra prekiaujama gėlėmis, turbūt turite daugybę klausimų ir nežinote, ką būtų verta pasirinkti. Tačiau viskas taps gerokai paprasčiau, jei jūs pasinaudosite internetine paieška ir peržiūrėsite rinkoje veikiančias el. parduotuves.

Be abejo, yra ne viena el. parduotuvė, kurioje galima įsigyti įvairias gėles, tame tarpe ir daugiametes lauko gėles. Todėl visiškai suprantama, kad prieš jus atsivers labai didelis lauko gėlių asortimentas. Taigi, kaip jau turbūt supratote, jei jūs turėsite didelę pasirinkimo laisvę, turėtumėte rinktis neskubėdami ir gerai palygindami skirtingas el. parduotuves bei jose siūlomas gėles. Žinoma, dažniausiai žmonėms būna aktualiausia gėlių kaina, kadangi jie nenori patirti didelių išlaidų. Taip pat aktualiu klausimu tampa ir gėlių pristatymas bei tokios paslaugos kaina. Todėl visą šią vartotojams aktualią informaciją galima atrasti pasinaudojus pasirinktomis el. parduotuvėmis.

Taip pat dažniausiai internete galima atrasti ir labai daug naudingų patarimų, kurie yra susiję su sodininkyste ir gėlių auginimu. Trumpiau tariant, jei jūs neturite pakankamai daug patirties šioje srityje, labai daug naudingų atsakymų ir patarimų galite surasti naudodamiesi internetu. Todėl jei nepamiršite pastarųjų patarimų, daugiametes lauko gėles internetu turėtumėte įsigyti gerokai lengviau ir greičiau. Be to, naudinga iš anksto pagalvoti, ko jūs ieškosite ir ką jūs norėsite įsigyti.

Kokį šiltnamį išsirinkti sodui?

šiltnamiaiPagaliau kiekvieną dieną sulaukiame vis daugiau ir daugiau saulės šviesos ir šilumos ir nepastebime kaip imame planuoti pavasario darbus. Vienas iš didžiausių darbų po žiemos – sėklų daiginimas ir daržo paruošimas sėjai. Tie, kurie neturi savo darže šiltnamio turėtų jau pradėti tuo rūpintis. Nors patį šiltnamį pastatysite per vieną dieną bet nereikėtų palikti šio darbo paskutinei dienai nes reikia ir numatyti tinkamą vietą bei paruošti dirvožemį. Labai dažnai žmonės negali nuspręsti kokį šiltnamį pasirinkti. Tam kad jūs lengviau apsispręstumėte, mes apžvelgsime ir aprašysime visų šiltnamio tipų naudojimo ypatumus, privalumus bei trūkumus.

Tradicinis su plėvele

Universalus dešimtmečių patvirtintas būdas tinkamas auginti daržoves, prieskonius, jautriems šalčiui augalams peržiemoti. Populiarus dėl savo pigumo nes jam įrengti reikia tiek plastikinių 6 metrų vamzdžių arba medinių tašelių priklausomai kokio ilgio šiltnamio norite. Toks šiltnamis yra 2.5 metro pločio o į ilgį reikėtų skaičiuoti taip 1 vamzdis kas 70-80 centimetrų. Jei pasirinksite 200 mikronų UV atsparią plėvelę ir tinkamai apdengsite ir žiemą nepatingėsite nuvalyti sniego, toks šiltnamis jums gali tarnauti 3 metus. Priešingu atveju, gali tekti pervilkti polietileno dangą kiekvieną pavasarį. Vėdinimas tokio tipo šiltnamiuose paprastai yra ribotas nes paprastai viename gale įrengiamos durys, kitame langas arba taip pat durys. Jeigu šiltnamis yra virš 6 metrų ilgio, viduryje augantiems augalams ventiliacijos nepakanka tačiau galima išsiversti dažniau juos laistant.

Stikliniai ir plastikiniai šiltnamiai

Renkantis šiltnamį yra palyginti daug pasirinkimo variantų ir viskas priklauso tik nuo jūsų norų ir finansinių galimybių. Žmonės užsiimantys daržovių auginimu yra praktiški, jiems svarbus kad daiktas būtų ilgaamžis ir reikalautų kuo mažiau priežiūros. Stikliniai ir plastikiniai šiltnamiai su metaliniu rėmu tuo ir išsiskiria ir turi savo gerbėjų ratą ir nuolatinę paklausą. Į tokius šiltnamius jau galima montuoti automatinę vėdinimo ir laistymo sistemas kurias naudosite kiekvienus metus ir nereikės išmontuoti sezonui pasibaigus. Šio tipo šiltnamių trūkumas yra tai kad jam gali reikėti įrengti bent minimalius pamatus tam kad konstrukcija būtų stabilesnė, atspari šoniniam vėjui.

Jeigu jums reikalingas šiltnamis, galite kreiptis į euroangarai.lt kurio specialistai padės išsirinkti ir suteiks konsultaciją įrengimo klausimais.

 

 

 

Elektrinės žoliapjovės

Elektrinės žoliapjovėsAtšilus orams, pradedame planuoti lauko darbus daržuose, soduose ir sodybose. O aplinkui viskam sužaliavus, vienas iš svarbių darbų – žolės pjovimas. Tam dažnai naudojamos elektrinės žoliapjovės. Jos gaminamos įvairių rūšių ir modelių. Kokią žoliapjovę geriausia pasirinkti, priklauso nuo to, kokia situacija jūsų šienaujamame žemės sklype. Vieni sklypai būna kruopščiai puoselėjami ir prižiūrimi, o kiti – palikti likimo valiai dirvonuoja. Įvertinkite čia augančią augmeniją – juk neretai tenka pjauti ne tik vejos žolę, bet ir prižėlusias piktžoles. Renkantis žoliapjovę, labai svarbus ir šienaujamos teritorijos plotas. Rinkdamiesi žoliapjovę, turite tiksliai žinoti, kokio dydžio teritorijoje dirbsite su šiuo prietaisu. Nuo šienaujamo ploto dydžio priklauso, kokio galingumo elektrinę žoliapjovę geriau rinktis, taip pat ar reikalingi temperatūros davikliai ir saugikliai, kad išvengtumėte prietaiso perkaitimo. Kuo didesnis elektrinio prietaiso galingumas, tuo ilgiau jis tarnaus, kai apkrovos vidutinės.

Jeigu šienaujama teritorija nėra labai didelė, galite rinktis tokią žoliapjovę, kurios variklis sumontuotas apatinėje prietaiso dalyje, o galingumas nėra labai didelis, maždaug 300-400 vatų. Tokio prietaiso jums tikrai užteks, kad nupjautumėte žolę aplink lysves ir gėlių klombas, taip pat prižiūrėtumėte veją aplink namą. Tokios žoliapjovės pasižymi nedideliu svoriu. Jas lengva sukinėti, tai yra jų pjovimo paviršių galite pasukti jums patogiu kampu, taip pasieksite ir žolę nupjausite net sunkiai prieinamose vietose. Taigi, šie prietaisai labiau pritaikyti kruopštesniems ir sudėtingesniems darbams. Jeigu jums reikia gražiai nupjauti žolę klomboje tarp gėlių arba lysvėje tarp sodinukų, tai geriausiai atliksite būtent su tokios rūšies žoliapjovėmis, nes jų pjovimo linijos sukimosi diametras yra nedidelis.

Tais atvejais, kai žolę pjauti tenka labai apleistame sklype arba sklypas yra didelis, reikėtų rinktis tokią elektrinę žoliapjovę, kurios variklis pritvirtintas viršutinėje dalyje. Tokie prietaisai šiek tiek sunkesni už aukščiau minėtuosius, bet yra praktiškesni, galingesni ir ilgiau tarnauja. Šių žoliapjovių pjovimo linijos sukimosi diametras yra didesnis. Su jomis darbas nesustoja net jeigu žolė drėgna arba iškrito rasa. Tuo tarpu dirbti drėgmės sąlygomis su žoliapjovėmis, kurių variklis apačioje, paprasčiausiai negalima. Elektrinės žoliapjovės su viršuje įtvirtintais varikliais taip pat nepamainomos, kai tenka šienauti sklypus, kuriuose suaugusios įvairių rūšių žolės.

Dirbdami bet kurios rūšies elektrine žoliapjove, būtinai laikykitės saugumo reikalavimų: nepamirškite užsidėti pirštinių bei apsauginių akinių. Jokiu būdu dirbant nuo pjovimo dalies negalima nuimti apsauginio dangtelio, nes rizikuojate smarkiai susižeisti: ašmenys gali įpjauti kojas. Dirbant su elektrine žoliapjove, elektros įtampa turėtų būti stabili, priešingu atveju gali smarkiai sutrumpėti prietaiso variklio tarnavimo laikas. Atminkite, kad šių prietaisų prijungimo prie elektros lizdo laidas paprastai nėra labai ilgas, tad prieš pradėdami žolės pjovimo darbus iš karto pasirūpinkite tinkamu prailgintuvu.