Kaip saugiai pervežti dokumentus?

dokumentas

Neretai atsiranda poreikis smulkių, bet labai svarbių ir skubių siuntų pristatymui. Vienas iš tokių – originalių dokumentų pervežimas, kuriam reikalingas patikimas ir saugus būdas. Ši paslauga aktuali ne tik šalies ribose, bet ir už Lietuvos ribų.

Netikėtai prisireikus kažkokio dokumento užsienyje gyvenančiam šeimos nariui ar atvirkščiai, nelengva surasti patikimą būdą, kaip jį perduoti greitai. Nes siunčiant paštu rizikuojate, kad laiškas pasimes arba bus sugadintas, dokumentas nepasieks laiku. Galimas ir verslo dokumentų pervežimas, iš / į užsienio šalis bei Lietuvoje.

Tam geriausias sprendimas – pervežimo paslaugas teikiančios bendrovės, kurios teikia greitų siuntų gabenimo paslaugas. Priklausomai nuo šalies (yra ar nėra Europos Sąjungos valstybė), iš / į kurią reikia pristatyti paketą, siuntimo trukmė gali būti 1-6 darbo dienos. Pristatymas dažnai galimas į bet kurią pasaulio šalį, o terminą taip pat gali įtakoti ir kiti nenumatyti veiksniai.

Tai patikima ir saugu, kadangi siuntos yra registruojamos, o esant pageidavimui smulkios siuntos gali būti papildomai draudžiamos. Deja, dokumentams draudimas šiuo atveju negalioja. Tačiau kita vertus, jeigu svarbūs dokumentai būtų prarasti, tai draudimas mažai ką ir gelbėtų. Bet vis tik, taip žymiai patikimiau, nei siunčiant savarankiškai ar perduodant per trečiuosius asmenis. Tokiu būdu būsite tikri, kad siunčiamuose dokumentuose esantys duomenys nebus pavogti ar jais kitaip pasinaudota blogiems tikslams.

Siunčiant dokumentus, pažymėkite, kad tai yra dokumentai. Tokiu atveju, patekus į šalis, kuriose paketai privalo praeiti muitinės patikrą, jie nebus tikrinami. Taip siuntinys dar greičiau pasieks adresatą. Dar didesniam saugumui užtikrinti, būtinai tinkamai supakuokite dokumentus, įdėkite į užsegamą skaidrų maišelį. Atsižvelgiant į paketo dydį, naudokite tinkamo dydžio, tvirtą pakuotę, o esant poreikiui – kartoninę dėžutę.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *