Plastikinės dėžės: kokias paslaugas gali pasiūlyti gamintojai

Plastikinės dėžės yra tai, kas paverčia sandėliavimą ir transportavimą patogiu procesu. Tačiau tik plastikinės dėžės sklandaus proceso neužtikrina. Yra keletas papildomų paslaugų, kurios gali būti labai naudingos produktų gamintojams. 

Plastikinės dėžės: nuoma

Plastikinės dėžės gali būti reikalingos ilgam arba trumpam laikotarpiui, todėl taros nuoma yra viena iš paslaugų, kuria galite pasinaudoti. Ilgalaikė plastikinių dėžių padeda užtikrinti reikalingą dėžių kiekį pastoviam laikotarpiui. Sulūžus ar įvykus kitokiam techniniam pažeidimui, plastikinės dėžės yra pakeičiamos arba sutvarkomos, jeigu įmanoma. Taip pat ilgalaikei plastikinių dėžių nuomai yra parūpinamas reikalingas transportas. Trumpalaikė plastikinių dėžių nuoma dažniausiai naudojama švenčių ar akcijų metu, kuomet yra padidėjęs produkcijos kiekis. Tiekėjai pasirūpins tinkamomis plastikinėmis dėžėmis ir jų kiekiu.

Plastikinių dėžių priežiūra

Universalios plastikinės dėžės dažnai yra naudojamos skirtingiems produktams ilgesnį laikotarpį. Tačiau tai reikalauja tinkamos plastikinių dėžių priežiūros. Plastikinės dėžės turi būti išplaunamos specialiu aparatu, kad jas būtų galima naudoti kitokios rūšies produktams. Taip pat svarbu pasirinkti tokius tiekėjus, kurie siūlo garantiją savo plastikinėms dėžėms. Atsiradus techniniams pažeidimams ar sulūžus nepataisomai, plastikinės dėžės yra tvarkomos arba pakeičiamos. 

Plastikinės dėžės: surinkimas ir transportavimas

Plastic Pack savo klientams siūlo plastikinių dėžių surinkimą ir transportavimą, angliškai dar vadinamą ,,pooling’’. Klientams nereikia rūpintis plastikinių dėžių surinkimu ir grąžinimu, o tai sumažina jiems vargus ir leidžia rūpintis tik gamybos procesu. Po panaudojimo plastikinės dėžės yra surenkamos ir ruošiamos kitam naudojimui. Tokios plastikinės dėžės yra rotuojamos, todėl tai yra labiau ekologiškas ir tvarus plastikinių dėžių panaudojimas.

Individualūs plastikinių dėžių užsakymai

Jeigu jūsų produktai yra labai specifiniai, jums gali prireikti kreiptis dėl individualaus plastikinių dėžių užsakymo. Įmonė Plastic Pack bendradarbiauja su kitais gamintojais Europoje, todėl jie gali padėti atrasti tinkamus sprendimus jums. Taip pat jie užsiima ir plastikinių dėžių gamyba, todėl gali pasiūlyti suprojektuoti plastikines dėžes specialiai pagal jūsų poreikius. 

Plastikinės dėžės, kaip ir visa transportavimo sritis, tobulėja ir vystosi. Naujos technologijos ir nauji sprendimai leidžia vis inovatyviau pažvelgti į plastikinių dėžių gamybą ir naudojimą. Ieškote plastikinės dėžės savo produkcijai? Susisiekite su Plastic Pack.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.