Pigiausias automobilio draudimas aktualus nepriklausomai nuo pajamų

pigiausias automobilio draudimasIšgirdus, kad draudimas brangsta, imama ieškoti, kur siūloma kuo mažesnė kaina. Pigiausias automobilio draudimas vairuotojams tampa paieškos objektu internete.

Eksploatuoti automobilį – atsakingas, kartais finansiškai skausmingas procesas. Pavyzdžių esama pačių įvairiausių. Sakykim, penki draugai vairuoja skirtingus automobilius.

  1. Marius. Atlyginimas 650 Eur/mėn. Automobilis „VW Golf“, 2001 m.
  2. Augustas. Atlyginimas 480 Eur/mėn. Automobilis „Alfa Romeo 156“, 2000 m.
  3. Alma. Atlyginimas 830 Eur/mėn. Automobilis „Toyota Yaris“, 2007 m.
  4. Vidas. Atlyginimas 380 Eur/mėn. Automobilis „Audi 80“, 1994 m.
  5. Justinas. Atlyginimas 1600 Eur/mėn. Automobiliai „Opel Astra“, 2005 m.; „Ford Focus“, 2007 m.

Ar visi šie žmonės ieškos, kur yra pigiausias automobilio draudimas? Akivaizdu, kad pajamos labai skirtingos, tad ir įpročiai, tikėtina, nevienodi. Automobilių modelių pasirinkimai – dar viena atskira tema, susijusi su gausybe veiksnių.

Iš pateikto pavyzdinio sąrašo aišku, kad vairuotojai pasirinkę gana kompaktiškas mašinas. Daug kas priklauso nuo atlyginimo, tačiau nežinia, kada konkretus automobilis pirktas. Štai Vido vairuojama „Audi 80“ šiame palyginime seniausia, bet negalime pasakyti, ar transporto priemonė įsigyta prieš metus, ar prieš dešimtmetį.

Kitas įdomus dalykas – atlyginimų kontrastas. Jei tai uždarbis nurodomas po mokesčių („į rankas“), tai pateiktame pavyzdyje vidurkis yra didesnis nei dabartinis vidutinis atlyginimas šalyje. 2017 m. III ketvirtyje jis siekė daugiau nei 660 Eur. Na, o pateiktame pavyzdyje – 788 Eur. Ko gero, sutiksite, kad draudimo kaina domimasi ir tada, kai pajamos mažesnės, ir tada, kai jos palyginti solidžios.

Motyvai, kodėl pasirinktas vienas ar kitas automobilis, vėlgi skirtingi. Kompaktiška mašina patogesnė mieste, tačiau užmiesčio, kaimo keliai toli gražu ne visada lepina…

Ši tema tikriausiai neišsemiama, tačiau jau iš karto galima pasakyti, jog pigiausias automobilio draudimas aktualus ir tiems, kurie uždirba pusę tūkstančio, ir tiems, kurių pajamos per mėnesį yra keturženklės.

Sunku prognozuoti, kokios konkrečiai kainos bus praėjus tam tikram laikotarpiui, bet pastaruoju metu tendencijos aptariamos gana pesimistiškai. Kainų augimas reiškia, kad pigiausio draudimo paieškos vartotojams rūpi kaip niekad.

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.