Powertabs papildai erekcijai gerinti: kaip pasiekti geriausių rezultatų?

Erekcijos disfunkcija arba impotencija šiandien yra didelis iššūkis daugeliui vyrų, nepaisant jų amžiaus – jauno, vidutinio ar seno. Kadangi erekcijos sutrikimą gali sukelti daugybė veiksnių – sveikatos būklė, emocinės ar santykių problemos, tam tikri vaistai, rūkymas, narkotikai ar alkoholis – erekcijos disfunkcijos išgydymas yra įmanomas.

Nors erekcijos disfunkcijos gydymo galimybės gali apimti Powertabs papildus erekvcijai gerinti, įvairius vaistus ir net chirurgiją, taip pat yra neinvazinių erekcijos disfunkcijos priemonių, kurios gali padėti.

Pasak įvairių gydytojų, vyrams, sergantiems erekcijos sutrikimu, gali pasireikšti kai kurie arba visi šie nuolatiniai simptomai:

  • Sumažėjęs seksualinis potraukis
  • Sunku pasiekti erekciją
  • Sunku išlaikyti erekciją

Tiesą sakant, viena dažna priežastis, dėl kurios daugelis jaunesnių vyrų kreipiasi į savo gydytoją, yra gauti vaistų nuo erekcijos disfunkcijos. Dažnai vyrai, turintys erekcijos sutrikimų, serga cukriniu diabetu ar širdies ligomis, gali būti sėslūs ar nutukę, tačiau nesuvokia šių sveikatos būklių įtakos seksualinei funkcijai. Kartu su erekcijos disfunkcijos gydymu gydytojas gali rekomenduoti valdyti ligą, būti fiziškai aktyvesniam ar numesti svorio.

 Kodėl pasireiškia erekcijos sutrikimai?

Erekcijos disfunkcijos priežasčių yra daug, įskaitant fizines problemas, tokias kaip diabetas, širdies ligos, nutukimas, aukštas kraujospūdis, didelis cholesterolio kiekis ir net miego sutrikimai. Dėl sveikatos sutrikimų vartojami vaistai, kaip ir alkoholis bei rūkymas, gali sukelti erekcijos sutrikimą.

Tačiau erekcijos disfunkciją taip pat sukelia psichinės sveikatos problemos, tokios kaip nerimas, depresija, stresas ir santykių problemos. Štai kodėl apsilankymas pas gydytoją dėl erekcijos disfunkcijos gydymo yra toks vertingas.

Erekcijos sutrikimas gali atsirasti kaip šalutinis vaistų, vartojamų nuo kitos sveikatos būklės, poveikis. Dažni kaltininkai yra vaistai nuo aukšto kraujospūdžio, antidepresantai, kai kurie diuretikai, beta adrenoblokatoriai, širdies vaistai, cholesterolio vaistai, antipsichoziniai vaistai, hormoniniai vaistai, kortikosteroidai, chemoterapija ir vaistai nuo vyrų nuplikimo ir kt.

Jei šių simptomų nepaisoma ir neieškoma pagalbos, erekcijos sutrikimas gali sukelti komplikacijų, tokių kaip nepatenkinamas seksualinis gyvenimas, žema savigarba, didelis nerimas ir santykių problemos. Pastoti su partnere taip pat tampa sunku, jei vyras kenčia nuo erekcijos sutrikimų. Visą tai išspręsti kartais galima labai paprastai, pavyzdžiui, naudojant Powertabs papildus erekcijai gerinti.

2014 m. gegužę viename JAV medicinos žurnale paskelbtame tyrime nustatyta, kad kai kurie vyrai gali pakeisti erekcijos disfunkciją sveikos gyvensenos pokyčiais, pavyzdžiui, mankštindamiesi, mažindami svorį, įvairią mitybą ir gerą miegą. Australų mokslininkai taip pat parodė, kad net jei reikalingi vaistai nuo erekcijos disfunkcijos, jie greičiausiai bus veiksmingesni, jei įgyvendinsite šiuos sveikos gyvensenos pokyčius.

Powertabs ir kiti metodai: kas veikia?

Vyrams, ieškantiems erekciją gerinančių vaistų, yra daug naujesnių erekcijos disfunkcijos gydymo būdų (visi receptiniai vaistai), kurie padeda pasiekti pakankamai tvirtą erekciją, kad galėtumėte turėti lytinių santykių, ir dauguma jų turi nedaug šalutinių poveikių.

Dažniausiai skiriami erekcijos disfunkcijos gydymo būdai yra viagra, įvairūs medikamentai ir papildai (tokie kaip Powertabs). Jei manote, kad jums reikia erekcijos disfunkcijos gydymo, šiandien pasitarkite su gydytoju.

Unikali Powertabs sudėtis: kokie vitaminai gerina potenciją?

  • Vitaminas D. Šis vitaminas pirmiausia žinomas dėl savo vaidmens kaulų sveikatai ir endokrininėms ligoms, tokioms kaip diabetas. Mokslininkai teigia, kad vitaminas D turi įtakos jūsų seksualinei funkcijai. Šio vitamino yra ir Powertabs papilduose.
  • Vitaminas E. Be to, vitaminas E gerina erekciją, padidindamas varpos kraujotaką ir deguonies tiekimą.
  • Magnis. Jeigu mėginsite papildus, galbūt norėsite atkreipti dėmesį į vitamino D ir magnio ryšį. Magnis padeda kraujo arterijoms atsipalaiduoti normaliomis aplinkybėmis. Mažas magnio kiekis gali sukelti kraujagyslių susiaurėjimą ir padidėjusį kraujospūdį. Mažas magnio kiekis taip pat gali neleisti varpos venai visiškai atsipalaiduoti, o tai gali sukelti erekcijos sutrikimą. Žinoma, prieš pradedant naudoti šį vitaminą, pirmiausia turėtumėte pasikonsultuoti su savo urologu, kad gautumėte profesionalios medicininės konsultacijos dėl vitamino D ir magnio vartojimo.
  • Folio rūgštis (vitaminas B9). Folio rūgštis yra susijusi su azoto oksido gamyba ir erekcijos reakcija. Folio rūgšties galima rasti augaliniuose preparatuose, tokiuose kaip apelsinai, žalios lapinės daržovės, duona, grūdai, grūdai, makaronai, ryžiai ir pupelės.
  • Cinkas. Cinkas padeda reguliuoti testosterono lygį kai kuriems vyrams, o tai gali padėti esant erekcijos sutrikimų simptomams
  • Vitaminas B3. Vitaminas B3 dažniausiai vartojamas kraujagyslių ligoms gydyti, o paros dozė vitamino B3 pagerina vyrų, turinčių didelį cholesterolio kiekį, erekcijos funkciją, nustatyta naujame tyrime.

Rezultatai rodo, kad 80 vyrų, kurie vartojo niaciną ir pradėjo tyrimą su vidutinio sunkumo ar sunkia erekcijos disfunkcija, pranešė, kad pagerėjo jų gebėjimas išlaikyti erekciją. 80 vyrų, vartojusių placebo tabletes, kurie taip pat pradėjo tyrimą su tik lengvais erekecijos sutrikimais, simptomai nepasikeitė.

Svarbu pastebėti, kad vartojant per daug niacino gali pasireikšti tokios problemos, kaip opos, podagra, aritmija ir padidėjusi insulto rizika. Niacinas natūraliai randamas tokiuose maisto produktuose kaip kalakutiena, avokadas ir žemės riešutai. Jo galite rasti ir Powertabs papilduose.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *