Paskola dirbančiam užsienyje – paskola individualiems poreikiams

paskola dirbanciam uzsienyjeNors niekas nemėgsta skolintis, kartais paskola yra vienintelė optimali išeitis, padedanti įgyvendinti mūsų tikslus ar svajones. Praktika rodo, kad vis daugiau užsienyje dirbančių lietuvių ieško galimybių pasiskolinti gimtinėje. Iš tiesų paskola dirbanciam uzsienyje suteikia itin palankias sąlygas skolintis pageidaujamą sumą pinigų, kuri gali būti išleista individualiems poreikiams, pvz., nuosavo būsto pirkimui, investicijoms į verslą ar kelionėms aplink pasaulį.

Ar jums iš tiesų reikalinga paskola?

Visi esame girdėję istorijų, kaip neapgalvotos paskolos tampa sunkiu inkaru po kaklu, iš esmės keičiančiu gyvenimo kokybę ir tampančiu sunkiai sprendžiamų rūpesčių priežastimi. Kad išvengtumėte bet kokių finansinių sunkumų, turite racionaliai įvertinti paskolos būtinybę ir galimybę grąžinti pasiskolintą pinigų sumą. Neimkite paskolos, jei neturite aiškaus tikslo, kam pinigai bus skirti, pvz., šiuo metu jaučiate pinigų stygių, todėl galvojate pasiimti paskolą, kuri laikinai pašalins finansines problemas. Tokiu atveju neišvengiamai susidursite su laikotarpiu, kai teks pinigus grąžinti, o jūs įkrisite į dar didesnę finansinę duobę. Jei jaučiate, kad jums trūksta pinigų, pagalvokite apie naujo darbo paiešką ar gyvenimo įpročių keitimą, tačiau paskola turėtų būti paskutinis žingsnis, kurio reikėtų imtis. Ir priešingai, jei esate patenkinti gyvenimo kokybe ir kas mėnesį galite atsidėti pinigų taupymui, paskola gali padėti kur kas greičiau įsigyti išsvajotą pirkinį, pvz., naują automobilį ar būstą. Dėl konkretaus sprendimo individualiu atveju rekomenduojame pasitarti su finansininkais ar kredito įstaigų darbuotojais.

Kodėl verta skolintis Lietuvoje?

Jei gyvenate ir dirbate užsienyje, turbūt, svarstote, kas geriau – paskola gimtinėje ar pinigų skolinimasis iš vietinių kredito įstaigų? Praktika rodo, kad Lietuvoje suteikiamos paskolos paprastai yra palankesnės, kadangi asmeniui keliami mažesni reikalavimai (t. y. užsienio bankai imigrantus visuomet vertina kiek įtariau), paskolu palukanos yra mažesnės, o galimybė atiduoti pinigus tampa kur kas patrauklesnė dėl didesnio užsienyje gaunamo darbo užmokesčio. Be to, paprastai besiskolinantieji turi sukaupę didesnį pradinį paskolos įnašą, todėl galima tikėtis didesnės paskolos sumos.

Kad priimtumėte optimaliausią sprendimą, pasidomėkite atskirų kredito įstaigų pasiūlymais ir pinigų išdavimo sąlygomis. Skirtingos kredito unijos kelia individualius reikalavimus, skiriasi paskolų suteikimo terminai ir palūkanų dydžiai. Jei galvojate apie paskolą nekilnojamam turtui Lietuvoje, tačiau dar kurį laiką neketinate sugrįžti į gimtinę, siūlome bendrauti su kredito unija, kuri teikia ir būsto administravimo, nuomos priežiūros paslaugas.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *