Popierinių puodelių dekoravimo būdai namuose

popieriniai puodeliai

Vakarėliams daugelis mielai perka popierinius puodelius. Ir todėl, kad tokiu atveju išvengiama dužimų, ir todėl, kad popieriniai puodeliai gali būti ir yra labai gražus stalo akcentas. Tiesa, jeigu norite, kad visad aplinka būtų dar stilingesnė, tokiu atveju siūlome Jums popierinius puodelius dekoruoti patiems. Tuomet stalas atrodys ne tik stilingai, tačiau ir bus individualius.

O popierinių puodelių dekoravimas gali būti tikrai labai smagus darbas. Nurodysime kelias idėjas, kurias išbandžius galėsite džiaugtis originaliu ir šventiniu stalu savo šventėje.

  • Dekupažas

Vienas originaliausių puodelio dekoro būdų yra dekupažas. Daugelis galvoja, kad tai praktikos reikalaujanti technika, tačiau tai nėra tiesa, kadangi dažniausiai net ir patys pirmi blynai būna labai skoningi. Svarbiausia, kad popieriniai pudeliai šia technika dekoruojami labai greitai, tad nesunkiai papuošite didelį kiekį indelių.

  • Akvarelė

Piešti akvarele ant popierinių pudelių tikrai labai paprasta ir patogu. Siūlome išbandyti liejimo techniką. Tačiau svarbiausia, kad vandens nebūtų per daug, kadangi didelis jo kiekis popieriniam puodeliui gali būti žalingas. Juolab, ant lietų dėmių siūlome piešti tušu. Tokiu atveju išties gausite skoningą rezultatą.

  • Spalvotas popierius

Paprastas popierinių puodelių dekoro būdas yra su spalvotu popieriumi ir klijais. Iš pirkite akis, lūpas ir kitus akcentus, kurie gali būti priklijuojami ant puodelio. Rezultatas tikrai bus puikus. Juolab, toks dekoro būdas leidžia įprasminti šventę. Vienas dekoras tinka gimimo dienos proga, o kitas – vestuvių dieną.

  • Blizgūs klijai

Vaikams dažniausiai labai patinka blizgūs klijai, kurie ne tik labai puikiai atrodo, tačiau su kuriais ir puošti yra labai paprasta. Svarbiausia yra kuo daugiau spalvų ir tuo pačiu kuo daugiau fantazijos, kadangi su šiomis priemonėmis paprasčiausiai nepavyks gauti blogo rezultato. Jis visada yra labai geras.

Gražūs popieriniai puodeliai teiks Jūsų stalui daugiau estetikos, o svečiai džiaugsis, kad gali namo nešti išskirtinio dizaino puodelius, kurie primins Jūsų vakarėlį. Juk reikia tiek mažai, kad vakaras būtų ypatingas, tiesa?

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *