Dažniausiai daromos klaidos optimizuojant svetainę

Savarankiškas svetainės optimizavimas neturint pakankamai žinių ir patirties nėra pats geriausias sprendimas. Kitaip nei profesionalios SEO paslaugos, savarankiški bandymai pagerinti svetainės pozicijas dažnai sukelia daug klausimų, į kuriuos neradus atsakymų daromos klaidos. Apžvelkime kokios tai klaidos ir kaip jų išvengti.

Vienodi svetainės puslapių Meta aprašymai

Daugelis žino, kad Meta aprašymai turi būti tikslūs ir atspindėti svetainės temą. Tačiau kartais daroma svarbi klaida – visuose svetainės puslapiuose naudojamas vienodas Meta aprašymas. Nors svetainės puslapius dažnai sudaro tos pačios tematikos turinys, tačiau kiekvieno puslapio Meta aprašymas turi būti unikalus. Kartais labai daug vidinių puslapių turinčioms svetainėms SEO paslaugos atliekamos naudojantis Meta aprašymų generavimo įrankiais. Jie leidžia greičiau sukurti unikalius ir kokybiškus Meta aprašymus pagal puslapyje pateikiamą informaciją.

SEO straipsniai, orientuoti tik į Google „robotukus“

Paprastai išorinių nuorodų kūrimui naudojami SEO straipsniai ir tekstai. Taip, jie skirti Google sistemai ir išorinių nuorodų rinkimui. Tačiau prisiminkite, kad juos kažkas skaito. Pirmiausia neaktualus, nekokybiškas ar dar blogiau – nerišlus tekstas tikrai nekelia svetainės, į kurią nukreipia tekste esanti nuoroda, prestižo. Visų antra, Google „robotukai“ anksčiau ar vėliau tokį turinį įvertina kaip nekokybišką ir svetainės pozicijos pradeda ne kilti, bet kristi. Dėl šių priežasčių dažnai profesionalios SEO paslaugos teikiamos bendradarbiaujant su SEO straipsnių rašytojais, kurie paruošia kokybiškus ir skaitytojams aktualius tekstus.

Per ilgi Meta aprašymai/ netinkamas raktažodžių naudojimas

Trumpas ir tikslus svetainės puslapio Meta  aprašymas turi neviršyti 300 simbolių. Šios taisyklės verta nepamiršti, nes ilgesnis aprašymas „nukerpamas“ ties 300 simboliu ir gražus apibūdinimas gali tapti tekstu be rišlios pabaigos. Taip pat Meta aprašyme reikšmės turi raktažodžių panaudojimo eiliškumas. Svarbiausi raktažodžiai turi būti naudojami aprašymo pradžioje, o mažiau svarbūs – tolimesniame aprašymo tekste.

Tai ne vienintelės, tačiau dažniausios klaidos, daromos bandant savarankiškai optimizuoti svetainę. Norint pasiekti geriausius rezultatus be jokių klaidų ir nesklandumų geriausias sprendimas yra profesionalios SEO paslaugos. Be to, taip ne tik viskas bus atlikta nepriekaištingai, bet ir sutaupysite daug laiko, kurį skirtumėte savarankiškai informacijos paieškai.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *