Sidabriniai auskarai: kaip derinti ir nesuklysti?

auskarai

Sakoma, kad papuošalai – geriausi moterų draugai. Ir kuo jų daugiau papuošalų dėžutėje, tuo moteris yra laimingesnė. Papuošalai yra ne tik puiki dovana, bet ir staigmena, tinkanti bet kokia proga. Papuošalai visada nustebina ir pamalonina. Kad ir kiek skirtingų papuošalų turėtų moteris, kai kurie iš jų sutinkami kone kiekvienos dailiosios lyties atstovės papuošalų dėžutėje. Pavyzdžiui – sidabriniai auskarai, prilygstantys klasikai. Tiesa, kuo papuošalų daugiau, tuo didesnė rizika pasimesti, ką ir kada rinktis. Pasirodo, egzistuoja tam tikros taisyklės, kaip pasipuošti ir neprašauti.

Pagal metalą

Viena svarbiausių taisyklių, kaip reikia derinti papuošalus, tai atsižvelgti į metalą, iš kurio jie pagaminti ir to metalo spalvą. Tai reiškia, kad jeigu šiandien nusprendėte, kad Jūsų nuotaiką ir savijauta atitinka mėgstami sidabriniai auskarai, likusius papuošalus reikėtų taip pat derinti prie jų. Tai reiškia, kad geriausia, jog ir kitos detalės būtų baltos spalvos. Pavyzdžiui, sidabrinė grandinėlė ant kaklo ar rankos, sidabrinės spalvos laikrodis. Viena pagrindinių taisyklių – nemaišyti sidabro ir aukso. Ne itin skoningai atrodysite, jeigu būsite pasipuošusi sidabriniais auskarais, o ant kaklo žibės auksinis pakabukas. Tiesa, nebent papuošalas pagamintas iš balto aukso ir savo spalva dera prie sidabrinių elementų.

Pagal stilių

Pagal tai, kokia yra Jūsų apranga, taip pat reikėtų rinktis atitinkamus papuošalus. Pavyzdžiui, prie vakarinės suknelės tinka klasikinio stiliaus papuošalai. Tai gali būti tiek auksiniai, tiek sidabriniai papuošalai. Aprangos specialistai siūlo vengti bižuterijos papuošalų derinimo prie itin vakarinių suknelių ir vakarinės aprangos. Tuo tarpu prie kokteilinių suknelių puikiai dera ir bižuterija. Pavyzdžiui, itin masyvūs auskarai, apyrankės, kaklo papuošalai. Kitaip tariant, aprangos stilius diktuoja taisykles ir papuošalų pasirinkimui. turbūt daug kas sutiktų, kad prie laisvalaikio aprangos ar sportinio stiliaus drabužių retai kas dėvėtų masyvius kaklo papuošalus su brangakmeniais, nes tai tarpusavyje nederantys aprangos elementai. Žinoma, šių laikų mados kartais siūlo itin ekstravagantiškus derinius, tačiau kai kurios taisyklės yra ir jų verta paisyti.

Pagal derinius

Lygiai taip, kaip papuošalai turi derėti prie aprangos, taip pat jie turi derėti ir tarpusavyje. Ne tik savo spalva ir metalu, iš kurio yra pagaminti. Tačiau ir bendra stilistika. Pavyzdžiui, reikėtų labai atsargiai rinktis papuošalus, jeigu mėgstate masyvius elementus. Patariama tokių nepadauginti. Pavyzdžiui, jeigu šį vakarą Jūsų aprangos akcentu tampa masyvūs sidabriniai auskarai, kaklo papuošalo galima atsisakyti arba rinktis kažką itin kuklaus. Per daug masyvių papuošalų atrodo neskoningai.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *