Ką daryti, kad perkraustymo paslaugos nekainuotų per brangiai?

perkraustymo paslaugosJei ką tik įsigijote būstą ir gyvenate persikraustymo nuotaikomis, ko gero, jau pagalvojote apie tai, kad net ir pats laukiamiausias momentas – persikraustymas – yra gana brangus malonumas. Ypač tais atvejais, kai daiktų yra visa galimybė, o juos pervežti reikia ne taip ir arti. Dažnai naujakuriai net nepasidomėję, kiek kainuoja perkraustymo paslaugos, mano, jog jos bus itin brangios. Nors iš tiesų joms galima sutaupyti daug kuo pasirūpinus patiems.

Nepirkite spontaniškai

Jei norite, kad samdomas perkraustymas kainuotų ne per brangiai, pirmiausia nepamirškite pasidomėti rinkos kainomis. Labai dažnai internete renkantis paslaugas, klientai permoka vien todėl, kad yra linkę pirkti spontaniškai. Tai reiškia, kad perkraustymo paslaugos užsakomos tiesiog per greitai, nepalyginus kitų galimų paslaugos tiekėjų. Nedarykite šios paslaugos ir apžiūrėkite bent kelias perkraustymo paslaugas teikiančias įmonių svetaines. Palyginę kainas ir paslaugų paketus, galėsite išsirinkti optimaliausią ir Jūsų biudžetą atitinkantį variantą.

Padarykite namų darbus

Norint, kad perkraustymo paslaugos kainuotų kuo įmanoma pigiau, reikės šiek tiek padirbėti ir patiems. Galite užsakinėti kraustytojus, kurie atvažiuos, supakuos visu daiktus, sukraus juos į automobilį, perveš ir iškraus Jūsų naujame būste. Tačiau tik pagalvokite, kiek valandų šie darbai užtruks ir kiek teks vėliau sumokėti už tokį aptarnavimą. Galite ženkliai sumažinti išlaidas kraustymuisi, jei ir patys pasidarysite bent šiek tiek darbų. Pavyzdžiui, susipakuokite daiktus iš anksto ir taip išvengsite pakavimo išlaidų. Nereikės ne tik mokėti už pakuotojų darbą, bet ir galėsite sutaupyti įsigydami pigesnes pakavimo priemones ar panaudoje namuose besimėtančias kartonines dėžes nuo technikos.

Dar vienas rūpestis, kuriuo galite pasirūpinti nelaukę kraustymosi dienos, yra dalies daiktų pervežimas. Pavyzdžiui, jei turite nestandartinių daiktų, kuriems reikia ypatingo kruopštumo, pamėginkite juos pervežti iš anksto. Taip sutaupysite laiko kraustymosi dieną, galbūt kelis kartus pervežus šiek tiek smulkesnių daiktų, sutaupysite vietos kraustymosi mašinoje, o kraustymosi dieną liks pergabenti tik itin didelius gabaritinius daiktus ir baldus.

Pasikvieskite draugus į talką

Dar vienas būdas sutaupyti kraustantis, paversti kraustymosi dieną puikia pramoga sau ir draugams. Pasikvieskite būrį draugų į šį svarbų Jūsų gyvenimo momentą, kartu sukraukite daiktus ir juos iškraukite naujuose namuose. Taip sutaupysite išlaidų,nes nereikės samdyti krovėjų. Visi kartu iškrovę daiktus, įžengsite į naujus namus sušukę „Mes jau čia“, išsikrausite ir galėsite pasimėgauti smagiu įkurtuvių vakarėlių jau tą pačią dieną.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.