Kaip pigiai išsinuomoti automobilį Vilniaus oro uoste?

              Automobilio nuoma Vilniaus oro uoste gali būti kančia. Dėl visų keistų nuomos įmonių taisyklių ir politikos kenkia jūsų sveikam protui. Ir tai taip pat kenkia jūsų piniginei, nes nuoma kainuoja daug daugiau, nei norite mokėti. Dažnam kyla klausimas kaip mokėti kuo mažiau?  Žemiau dalinamės geriausiais patarimais, kaip kiekvieną kartą pigiai išsinuomoti automobilį.

               Visada patikrinkite automobilių nuomos svetaines. Tačiau prieš užsisakydami vienoje iš šių svetainių, visada palyginkite jų kainas su faktinės automobilių nuomos svetainės įkainiais. Kai kuriais atvejais automobilių nuomos įmonė pasiūlys jums geresnį pasiūlymą užsakyti automobilį tiesiogiai. Pavyzdžiui, jei viena įmonė parodo puikią nuomos kainą, eikite į kitą svetainę svetainę ir ieškokite to paties nuomos elemento. Naudodami šį metodą ne visada rasite geresnį pasiūlymą, tačiau verta pasidomėti, kad įsitikintumėte.

               Neatmeskite „biudžetinės“ nuomos įmonių. Visi žino automobilių nuomos kompanijas, tokias kurios yra išreklamavusios savo vardą. Daugeliu atvejų tai yra įmonės. Tačiau yra ir daug mažesnių įmonių, į kurias verta atkreipti dėmesį. Žinoma, jie gali neturėti tokių didelių pasirinkimų kaip didelės įmonės. Tačiau kartais jų kainos yra geresnės. Norėdami pamatyti nuomą iš šių mažesnių įmonių, ieškokite skelbimuose ar tiesiog internete. Jie ne visada gali būti pigesni, bet verta dėmesio.

              Palyginkite savaitės ir dienos tarifus. Galima manyti, kad savaitės įkainis visada būtų pigesnis nei dienos tarifas, tačiau taip būna ne visada. Jei vykstate į 3 ar 4 dienų kelionę, kartais pigiau užsisakyti automobilį savaitei ir grąžinti jį anksčiau laiko. Taigi prieš užsisakydami patikrinkite, ar savaitės tarifas yra pigesnis nei dienos. Tik būtinai perskaitykite smulkiu šriftu nuomojamą informaciją, kad įsitikintumėte, jog jums nebus taikomi papildomi mokesčiai už automobilio grąžinimą anksčiau laiko. Ir niekada nesakykite įmonei, kad planuojate grąžinti automobilį anksčiau laiko, nes kitaip jie gali bandyti imti papildomą mokestį.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *