Kaip rasti patikimą meistrą namams?

Vienas dalykas yra rasti statybininką, o visai kas kita – rasti sau ir konkrečiam projektui ar darbui tinkamą meistrą. Visi esame susidūrę su situacija kai reikia ką nors smulkaus atlikti namuose, tačiau statybinkai neapsiima to padaryti. Dažniausiai statybininkai nori, didelio objekto, kad jame būtų daug darbo ir nereikėtų dažnai lakstyti iš vienos vietos į kitą. Ir kai jums reikia tik pakeisti rozetę, šviestuvą, čiaupą, jungiklį ar surinkti naujai nupirktą spintą, tokį meistrą surasti gali būti labai kelbu. Tačiau šiais laikais tai yra įmanoma. Reikia apsišarvuoti kantrybe, prisėsti prie interneto ir pradėti ieškoti.

Keletas patarimų, kaip susirasti meistrą namams

Svarbiausias kriterijus ieškant meistro yra tas, kad jūs tiksliai turite žinoti, kokiam darbui jį samdysite. Geriausia rinktis siauros specializacijos meistrą, pavyzdžiui: santechniką, elektriką ar stalių. Žinoma, yra ir auksrankių, kurie sugeba viską, tačiau ar tai tikrai yra tiesa?

Ieškodami meistro vadovaukitės rekomendacijomis. Tai gali būti jūsų draugų, bendradarbių ar pažįstamų rekomendacijos. Kai pradėsite domėtis, manau jūsų pažįstamų žmonių rate tikrai atsiras nors vienas, kuris kažkada naudojosi ir liko patenkintas tokių meistrų paslaugomis. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į atsiliepimus internete, tik žinoma, aklai jais nepasikliaukite.

Dar vienas dalykas į kurį turite atkreipti dėmesį yra tai, ar samdote įmonę ar pavienį meistrą. Meistras iš įmonės gali kainuoti šiek tiek daugiau, tačiau įmonė dažnu atveju išrašo sąskaitas ir suteikia garantiją atliktiems darbams. Pavienis neaiškus meistras gali pridaryti broko bei dingti su jūsų pinigais ir garantijomis. Tačiau tai tikrai nėra taisyklė. Galite rasti tikrai patikimų ir gerų pavienių meistrų, kurie dirba sau ir nepriklauso jokiai įmonei.

Ieškodami meistro, atkreipkite dėmesį, kokiame mieste jis yra pasiekiamas. Niekas nenorės važiuoti iš Vilniaus į Kauną atlikti smulkaus darbo. Meistras į namus Kaune atvažiuos tik tuo atveju, jeigu gyvens tame pačiame ragione.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.