Automobilių nuoma: kaip pasirinkti tinkamai?

Automobilių nuoma šiomis dienomis yra labai reikalinga ir gana populiari paslauga. Transporto priemonės nuomojamos tiek vienam vakarui, tiek savaitgaliui, tiek keliems mėnesiams ar net ilgesniam laiko tarpui. Šiandien ypač aktualu ilgalaikė automobilių nuoma. Kaip tinkamai išsirinkti?

Pirmas žingsnis, nuo kurio reiktų pradėti automobilio nuomos paieškas – atsakingas savo poreikių įvertinimas. Galima rinktis pagal automobilio klasę. Jų yra išties įvairių, Pateiksime pačias populiariausias ir einamiausias.

  • Ekonominė klasė. Automobiliai yra nedideli, turi 5 sėdimas vietas ir taupiai naudoja degalus. Šie automobiliai turi šiek tiek erdvesnes bagažines ir  geriau ištveria ilgesnes keliones.
  • Kompaktinė klasė. Šios klasės automobiliai yra labai giminiški ekonominės klasės mašinoms. Puikiai tinka 4 asmenims ilgesnei kelionei, nes bagažinės talpa šiek tiek didesnė.
  • Standartinė/vidutinė klasė. Šie automobiliai dažniausiai būna sedanai ir universalai. Degalų jie suvartoja vidutiniškai, yra be galo talpūs ir erdvūs. Puikiai tinka ilgoms kelionėms.
  • Erdvi klasė. Dažniausiai tai universalai. Jų bagažinė talpi, salonas erdvus, degalus naudoja vidutiniškai. Ilgesnei kelionei – tai nepamainomas automobilis.
  • Veno/miniveno klasė. Šios mašinos dažniausiai turi 7 sėdimas vietas. Gausiai šeimai – idealus variantas. Sunaudoja šiek tiek daugiau degalų, tačiau viską atperka komfortas. Salonas erdvus, bagažinė talpi, o stiprus variklis garantuoja saugią kelionę.
  • Prabangi/premium klasė. Šios transporto priemonės skirtos ne ilgoms varginančioms kelionėms, o prabangiam pasivažinėjimui. Jų varikliai yra galingi, todėl sunaudoja nemažai degalų. Tačiau, kaip minėjome, vargu ar tokį automobilį  nuomosite ilgai kelionei, tad degalų kiekis nelabai bus aktualus. Užtat salono prabanga tikrai nenuvils.

Kaip jau minėjome, šiandien labai populiaru – ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje. Tad kokie gi tokios nuomos privalumai? Esminiai tokie – prieinama kaina, profesionali transporto priemonės priežiūra, saugumas ir reikiama pagalba visą parą. Paprastai į mėnesinę įmoką, kuri yra fiksuota visą nuomos laikotarpį, įeina techniniai aptarnavimai, draudimas, padangų keitimas, pagalba kelyje, remonto darbų organizavimas ir kitos privilegijos. Sutikite, tai išties patogu, saugu ir suteikia pasitikėjimo jausmą.

Ilgalaikė automobilių nuoma – puiki išeitis šalies svečiams ar atostogų grįžusiems tautiečiams. Su nauju techniškai tvarkingu automobiliu turėsite galimybę aplankyti daug šalies vietų per gana trumpą laiką ir nereiks jaudintis dėl galimų kelyje taip dažnai nutinkančių nemalonių netikėtumų. Ir,  priklausomai nuo to, kiek asmenų keliaus kartu, galėsite pasirinkti tinkamos klasės automobilį.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.