POS sistemos kavinėms ir barams: patogu ir darbuotojams , ir klientams

POSŽmonės, besilankantys kavinėse, baruose ar restoranuose, galbūt ir nelabai ką nors žino apie POS sistemas, tačiau šių įstaigų savininkams ir darbuotojams tai puikiai pažįstami ir gerokai jų darbą palengvinantys dalykai. Taigi, ką reikia žinoti, jeigu nutarėte sava naujai atidarytoje kavinėje įdiegti POS sistemą?

POS sistemos kavinėms ir barams yra tokie kasos aparatai, kurie efektyviai suderina visiems pažįstamo įprasto kasos aparato ir kompiuterio veiklą. Visiškai skirtingai nuo elektroninių kasos aparatų, POS sistemos žymiai laksčiau prisitaiko prie pačių įvairiausių klientų poreikių.

Šiek tiek detaliau, iš ko susideda POS sistemos. Paprastai aiškinant, galima pasakyti, beveik visos POS sistemos kavinėms ir barams sudarytos iš trijų dalių:

  • Specializuotas POS kompiuteris. Jis turi daug papildomų funkcijų. Tai – liečiamas ekranas, kortelių skaitytuvas, lojalumo kortelių patogus valdymas, ataskaitų sudarymas ir rinkimas ir kt.
  • Kompiuterinis kasos aparatas. Jo funkcijos labai panašios į įprasto kasos aparato atliekamas operacijas. Tai reiškia, jog turi specialius stalčius pinigams ir kvitų spausdinimo funkciją.
  • Programinė įranga. Tai pati pažangiausia POS sistemos dalis. Ji suteikia galimybę atlikti visus įmanomus kasos aparato veiksmus ir sujungti juos su buhalterinės apskaitos programa.

Vienas labai svarbus dalykas, kuris yra be galo parankus verslininkams – finansinės rizikos sumažinimas. Jose esantys pinigai yra saugūs, o atsiskaitant bano  kortelėmis pinigų kontrolė – tikrai maksimaliai saugi, nes lėšos iškarto nukeliauja nustatytą sąskaitą.

POS sistemos kavinėms ir barams šiek tiek skiriasi nuo analogiškų sistemų, sakykim, parduotuvėms, savo dizainu. Jose yra integruotas liečiamas ekranas, kuriuo naudotis labai patogu. Be to, pagreitinti klientų aptarnavimo procesui pasitelkiami nešiojami kompiuteriai ir bevieliai delninukai. POS sistemos, skirtos maitinimo įstaigoms, leidžia spausdinti sąskaitas, užsakymus virtuvei bei barui, nuolaidų kuponus ir kt. Kadangi kompiuteris ir kasininko ekranas yra sujungti į vieną modulį, darbo vietos taupymas, be abejonės, yra garantuotas.

Jeigu  galutinai nutarėte įsidiegti POS sistemą savo kavinei, barui ar restoranui, ieškokite įmonės, kurios veikloje tokia įranga yra stipriausia vieta. Tam nereikia jokio specialaus pasiruošimo. Užtenka užpildyti prašymą, sudaryti sutartį ir POS terminalas atsiras pageidaujamoje vietoje vos per keletą dienų. Geriausia, kad prieš pasirinkdami šios įrangos prekybininkus, paanalizuotumėte keletą variantų ir išsirinktumėte sau tinkamiausią atsižvelgiant į kainą bei kokybę.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.