Pagalvės – kaip išsirinkti tinkamą?

Miegas yra neatsiejama mūsų dalis. Kokybiškas miegas garantuoja energingą bei produktyvią dieną, todėl ypatingai svarbu išsirinkti tinkamą čiužinį, antklodę bei pagalvę. Išsirinkę netinkamo dydžio pagalvę galite prabusti su pečių, kaklo ar nugaros skausmais, o nekokybiškas čiužinys neleis patirti malonaus ir ramaus miego. Būtent todėl svarbu žinoti kaip išsirinkti tinkamą patalynę, o šiandien norime pakalbėti apie pagalves bei kaip išsirinkti geriausią.

Pagalvės užpildas

Pirmiausia prieš renkantis pagalvę, reikėtų nuspręsti kokio tipo užpildas Jums būtų tinkamiausias. Pagalvių užpildai gali būti dviejų tipų – natūralus arba sintetiniai. Natūralūs pagalvių užpildai turi savo privalumų, tačiau tai ne pats geriausias pasirinkimas turintiems alergiją. Sintetiniai pagalvių užpildai, kita vertus, neskleidžia kvapo ir apsaugo nuo dulkių erkučių, kurios veisiasi natūraliose pagalvėse. Žinoma, galite rasti ir mišrųjį variantą, kuris pagamintas sudedant tiek natūralų, tiek sintetinį pluoštą.

Kalbant apie natūralius pagalvių užpildus, populiariausieji ir tikriausiai daugeliui gerai pažįstami – pūkai bei plunksnos. Tai minkštas ir elastingas pagalvių užpildas, tad su tokia pagalve tikrai galite turėti komfortišką miegą, tačiau, kaip jau buvo minėta, natūraliose pagalvėse dažnai sutinkamos dulkių erkutės, tad jei turite alergiją – tokio tipo pagalves reikėtų pamiršti.

Taip pat ieškantys natūralių pagalvių gali rinktis medvilnės ar šilko užpildus. Medvilnės pripildytos pagalvės neabejotinai užtikrins ramų ir kokybišką miegą bei stabilią kaklo būseną miego metu. Šilko užpildo pagalvės, pripildytos šilko siūlais, yra gan brangios, tačiau labai minkštos, nealergizuojančios bei neturinčios kvapo.

Kalbant apie sintetinius pagalvių užpildus, vienas pagrindinių iš jų – poliesteris. Tai universalus užpildas puikiai tinkantis turintiems alergiją dulkėms bei dulkių erkutėms. Poliesteris puikiai praleidžia orą bei sugeria drėgmę, tad yra labai panašus į natūralius pagalvių užpildus. Savas Home elektroninėje parduotuvėje rasite populiarią „Aloe vera“ pagalvę, užpildytą 100% Microfiber poliesteriu. Šios pagalvės yra impregnuotos alijošiaus ekstraktais, tad visada jausite gaivą bei malonų kvapą. „Aloe vera“ pagalvės yra itin purios bei minkštos bei puikiai tinka žmonėms, turintiems alergiją ar padidėjusį odos jautrumą.

Bet kuriuo atveju, pasirinkimas yra Jūsų. Mes supažindinome su pagrindiniais pagalvių užpildais, tačiau Jūs, atsižvelgdami į paminėtus pliusus ir minusus, turite nuspręsti ar norite natūralaus, ar vis dėlto sintetinio užpildo

Pagalvės dydis

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į pagalvės dydį. Reikėtų nepamiršti, jog pagalvė skirta ne tik galvai bet ir kaklui, o Jums tinkama pagalvė turėtų užtikrinti taisyklingą kūno padėtį, todėl renkantis pagalvę reikėtų pamąstyti ne tik apie plotį ir ilgį bet ir apie aukštį. Turintiems platesnius pečius rekomenduojama miegoti ant aukštesnės pagalvės. Lygiai taip pat ir tiems, kurie mėgsta miegoti gulėdami ant šono. Na, o jei dažniausiai miegate ant nugaros, reikėtų pamąstyti apie žemesnę pagalvę.

Jeigu miego metu mėgstate padėti ranką po pagalvę arba ryte jums skauda kaklą bei pečius – tai ženklas, jog reikėtų įsigyti kitokio dydžio pagalvę.

Pagalvių užvalkalai

Tik išsirinkę tinkamo dydžio bei užpildo pagalvę galite pamąstyti ir apie tinkamus užvalkalus. Lygiai taip pat kaip ir pati pagalvė, pagalvių užvalkalai turi įtakos Jūsų miego kokybei. Jeigu įsigysite nekokybiškus, orui nepralaidžius pagalvių užvalkalus, net ir su pačios geriausios kokybės pagalve Jūsų miegas nebus ramus. Todėl kviečiame pasidairyti po Savas Home elektroninėje parduotuvėje esančius satininius ar medvilninius pagalvės užvalkalus ir tikrai atrasite sau tinkamą: https://www.savashome.lt/pagalviu-uzvalkalai752.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *