Dovana vyrui: kaip nustebinti?

dovana - skustuvas

Kai reikia nustebinti kitos lyties žmogų, dažnas pasimeta, nežinodamas, ką reikėtų nupirkti. Vyrai ilgai suka galvas, kaip nustebinti moteris, o dailiosios lyties atstovės taip pat kartais pasimeta, nežinodamas, kuo nustebinti vyrus. Tačiau renkant dovaną, viskas nėra taip jau sudėtinga. Dovana vyrui gali būti surasta gana greitai, jeigu žinote, ko ieškosite. O dovanos gali būti įvairios.

Linksmos

Vienos populiariausių dovanų vyrams – tai linksmos dovanos. Pavyzdžiui, jeigu ieškote dovanos draugui ar giminaičiui, kažkas, kas jį prajuokintų ir pralinksmintų – galėtų būti puiki dovana vyrui. Pavyzdžiui, tai gali būti kažkokia šmaikšti dovana, susijusi su žmogaus darbu arba pomėgiu. Pavyzdžiui – netikra žvejo enciklopedija. Iš pirmo žvilgsnio tai stora knyga, o jos viduje – vietoj puslapių, mėgstamas jūsų draugo gėrimo butelaitis. Taip pat galima nupirkti įvairių šmaikščių smulkmenų, kiras galima pasidėti ant darbo stalo ar tiesiog namuose.

Praktiškos

Vyrai – praktiški sutvėrimai, todėl daugelis jų mėgsta praktiškas dovanas. Retas vyras apsidžiaugs gauta gražia žvakide, tačiau daugelis nustebs, jeigu padovanosite jam tinkantį megztinį ar mėgstamą žaidimą. Todėl jeigu nežinote, kuo nustebinti draugą, artimą žmogų ar mylimą vyrą, puiki dovana vyrui yra kažkas praktiško ir tai, ko jam tikrai reikia. Nesvarbu, ar tai būtų naujos kelnės, ar vizitinių kortelių dėklas. Svarbu iš anksto pasidomėti tuo, apie ką šiuo metu jis galvoja. Galbūt svajoja kažką įsigyti ir vis delsia, tad tai puiki proga jį nustebinti.

Pagal pomėgius

Jums brangus vyras tikrai apsidžiaugs ne tik praktiška dovana, bet ir tokia, kuri bus nupirkta galvojant būtent apie jį. Tai labai populiari dovanų kategorija, kai nuperkama kažkas, kas tinka dovanos gavėjui pagal jo pomėgius, laisvalaikio mėgstamas veiklas. Pavyzdžiui, galbūt žmogus, kurį norite nustebinti, labai mėgsta gaminti arba yra tikras gurmanas. Tokiu atveju jam puikiausia dovana – virtuvės reikmenys. Tai gali būti išskirtinių kokybiškų įrankių rinkinys, originalūs dubenėliai ar specialiai pagamintas lėkščių rinkinys. Tokios dovanos tinka visomis progomis ir visais metų laikais. Svarbu, kad dovana vyrui būtų parinkta pagal tai, kas jam kelia susidomėjimą, kuo jis domisi ar mėgsta užsiimti. Tuomet tikrai neprašausite pro šalį, o dovanos gavėjas liks labai maloniai nustebintas.

 

Kalėdinės dovanos – nuo idėjos iki realizavimo

Kalėdinės dovanosKalėdos yra nepakartojamas laikas. Šventiniai patiekalai, artimųjų buvimas šalia ir metai iš metų tęsiamos tradicijos leidžia užsimiršti ir pasimėgauti ramiuoju metų laiku. O kiek džiaugsmo eglutės puošimas suteikia mažiesiems! Lygiai taip pat po eglute rastos Kalėdinės dovanos pradžiugina ir visus kitus šeimos narius. Apie dovanas svarbu susimąstyti iš anksto. Pradžiuginkite savo artimuosius netikėtomis dovanų idėjomis.

Už lango artėjanti žiema prekybos centruose atveria žemų kainų ir ypatingų pasiūlymų maratoną. Tai prekės, kurios gali tapti puikiomis dovanomis mamai, tėčiui, draugams ir artimiesiems. Dažnai prekybos vietose galima rasti ne vieną mažmožį ar prabangų gaminį, kurį padovanoti kitam žmogui norėtume kiekvienas. Kitais atvejais tenka gerokai pasukti galvą, kad galiausiai pavyktų sugalvoti originalią idėją, kuria norėtume pradžiuginti sau artimą žmogų. O tuomet telieka supakuoti paruoštą dovaną ir laukti švenčių pradžios.

Dažniausiai Kalėdų laukimas prasideda nuo savo asmeninio dovanų sąrašo sudarymo, tačiau nereikia pamiršti ir savo draugų bei artimųjų rato, kurį nustebinti švenčių metu yra tiesiog būtina. Net ir mažiausios Kalėdinės dovanos šiems žmonėms parodys, jog jie jums rūpi, tad skirkite tam laiko ir pastangų. Parodykite atitinkamą rūpestį ir šventinę nuotaiką visiems, kurie yra šalia ir jums rūpi. Praleiskite šventes jaukiai, ramiai ir įsimintinai kartu su gera nuotaika ir artimaisiais.

Didžiausioms metų šventėms artėjant svarbu susirūpinti dovanų paieška. Laikui bėgant vis daugiau žmonių užplūs didžiuosius prekybos centrus, vis daugiau idėjų ir prekių bus išgraibstyta. Būtent todėl savo dovanų idėjomis aktualu susirūpinti iš anksto. Neverta laukti paskutinių dienų, nes vėliau rasti tinkamos dovanos brangiam žmogui gali ir nebepavykti. Pasirūpinkite dovanomis iš anksto ir laukite švenčių ramiai žinodami, jog viską padarėte tinkamai ir laiku.

Šventiniu metų laiku yra nepaprastai svarbu draugams ir artimiesiems parodyti tinkamą dėmesį. Ir tai ne vien Kalėdinės dovanos, bet ir buvimas šalia. Draugiškas laiko praleidimas kartu gali tapti pačia geriausia dovana ne vienam asmeniui. Pradžiuginkite savo artimus žmones ir leiskite jiems žinoti, jog jie jums rūpi.