Kada naudinga automobilių nuoma Kaune?

automobilių nuoma Kaune Įvairiose verslo įmonėse automobilių nuoma yra itin svarbi paslaugas, kuri reikalinga nemažai daliai darbuotojų. Vieniems aktualu nuomoti automobilius svarbioms progoms, kitiems – pasitinkant svarbius svečius, tretiems – komandiruočių metu. Automobilių nuoma Kaune užsiimantys paslaugų tiekėjai sako, jog itin dažnai verslininkai galėtų sutaupyti, jei dažniau pagalvotų ir apie ilgalaikę automobilių nuomą.

Dažniausiai ši paslauga gali pasitarnauti tiems įmonės darbuotojams, kuriems reikia nuolat važinėti automobiliu, o darbe yra labai svarbu išlaikyti tinkamą įvaizdį ir prestižą. Todėl tam tikros klasės automobilis, kurio technine priežiūra gali pasirūpinti pats nuomotojas – yra puikus sprendimas.

Kada verta rinktis ilgalaikę nuomą?

Jeigu automobilio nuoma Kaune ar kitame mieste Jums reikalinga kasdien, tikėtina, jog geriausias sąlygas nuomai Jums galėtų pasiūlyti ilgalaikę nuomos sutartį siūlantys verslininkai. Dažniausiai ilgalaike nuoma reikėtų pasirūpinti tais atvejais, kuomet automobilis nuomai reikalingas daugiau nei vieną mėnesį.

Kodėl verta rinktis ilgalaikę nuomą?

Žinoma, jog pagrindinis argumentas, kodėl dažnai automobilių nuoma Kaune besinaudojantiems žmonėms naudinga būtų pasidomėti ilgalaike nuoma, yra kainos klausimas. Dažniausiai ilgalaikėje sutartyje numatomos patrauklesnės sąlygos ir žemesnė mėnesio įmoka, kuri leidžia sutaupyti. Be to, ilgalaikės automobilių nuomos tiekėjas klientui suteikia visą pluoštą papildomų paslaugų.

  • Draudimas. Užsisakius ilgalaikę automobilių nuomą, Jums nebereikia galvoti apie draudiminius atvejus, nes automobilio draudimo pasirūpina paslaugos tiekėjas. Dažniausiai ilgalaikę nuomą siūlantys nuomotojai apsirūpina ne tik privalomuoju civilinės atsakomybės, bet ir KASKO draudimu nuomojamam automobiliui.
  • Aptarnavimas. Nėra nieko blogiau, kaip atsidurti situacijoje, kai kelyje sugenda svetimas automobilis. Įsivaizduokite, jog keliaujant į svarbų susitikimą, nuomojamas automobilis užgeso ir nebeužsiveda. Ką daryti ir kaip pradėti ieškoti sprendimo, kai nė nežinai, kokie yra automobilio techniniai parametrai. Todėl ilgalaikė nuoma suteikia Jums laisvės – net ir nutikus tokiam atvejui, transporto priemone bus pasirūpinta. Jums nereikės ieškoti papildomos pagalvos, automobilis bus nugabentas į servisą ir sutaisytas, o Jums suteikta kita transporto priemonė.
  • Padangos. Dar vienas svarbus rūpestis, apie kurį reikia nuolat galvoti vairuotojams – padangų keitimas. Įsivaizduokite, jog apie tai daugiau nebereikėtų galvoti. Tuo pasirūpina automobiliu nuoma Kaune ar kitame mieste, kai automobilis nuomojamas su ilgalaikės nuomos sutartimi. Už Jus kiekvieną sezoną nuperkamos kokybiškos padangos ir pakeičiamos taip, kad netrukdytų Jūsų darbotvarkės.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *