Paskola atostogoms

kredito skaiciuokleTurite tam pinigų, ar ne, laukiate, ar nelaukiate, tačiau vasara ateina, primindama mums, šiauriečiams, kad metas pailsėti. Smagiau ilsėtis tada, kai turime pinigų, tačiau ar tikrai kredito skaiciuokle turėtų būti mūsų pirmoji patarėja, renkantis, ką veikti per atostogas? Skolintis ar nesiskolinti kokybiškam poilsiui? Vieno atsakymo nėra, kiekvienas žmogus turi rasti savo išeitį, kurią padės galbūt patvirtinti paskolos skaiciuokle, suteikdama geresnes skolinimosi sąlygas.

Finansininkai pataria nesiskolinti

Vos tik pradėsite ieškoti informacijos, kokia kredito skaiciuokle turėtų būti pasitelkta, renkantis paskolą atostogoms, susidursite su ekonomistų ir finansininkų nuomone. Ji veikiausiai patars nesiskolinti atostogoms, kadangi paskolinti pinigai esą labiau tinka kokiam nors pirkiniui įsigyti, kuris neprarastų greitai vertės, o ne paskolai gauti. Ar tikrai taip? Tiksli paskolos skaiciuokle jums parodys tam tikrus rodiklius, nepriklausomai nuo to, kur gautus pinigus ketinate išleisti. O gautų pinigų naudą jums patiems paskaičiuoti turėsite jūs. Jeigu jums tuo metu atrodo labai svarbu būtent gauti pinigų atostogoms, ir tai yra labai retas atvejis jūsų gyvenime, o ne nuolatinė būsena, tuomet šie finansiniai patarimai ne jums. Žinoma, tai tiesa, kad pirkdami už paskolos pinigus kažką, ką netgi vėliau galėsite parduoti, prarasite mažiau. O iškart suvartoję pinigus ir juos tarsi paleidę į padangę, sulauksite šiokių tokių problemų. Tačiau be viso to reikėtų atsižvelgti ir į faktus, jog paskola is zmoniu galbūt yra gyvybiškai svarbi, siekiant atostogauti. Kartais labai geros atostogos yra ir pati geriausia investicija į jus, į jūsų darbingumą.

Kai pabėgimas suteikia geriausius sprendimus

Kada taip gali nutikti? Kartais mes darbe patiriame tokį stresą, kokio tikrai nenusipelnome. Iš pirmo žvilgsnio, darbas tarsi atrodo ta vieta, kur jūs aukojatės, darote kažką, ką išmanote, darote geriausiai kaip sugebate, ir dėl to gaunate pinigų. Tačiau iš kitos pusės tokia veikla gali būti apgaulinga. Galbūt jūs, pavyzdžiui, dirbate ne tai, ką iš tiesų turėtumėte, todėl darbas kelia milžinišką stresą. Galbūt jums reikėtų pailsėti, pasiimti geras atostogas, išvažiuoti, viską permąstyti. Kartais tiesiog dirbame apskritai išnaudotojiškomis ir kenkėjiškomis sąlygomis. Tuomet taip pat vienintelis būdas tą suprasti – šiek tiek atitrūkti nuo darbų ir rutinos ir taip pailsėti. Pailsėjus mes atgauname savo psichologinį imunitetą. Imame labiau pasitikėti savimi, suprasti, ko mums iš tiesų trūksta gyvenime, ką darome ne taip, galbūt save žeminame netinkamame darbe. Tokiais atvejais palukanu norma gautų kreditų nebus tokie reikšmingi jūsų gyvenime kaip tie pokyčiai, kurie prasidės jūsų gyvenime ir nulems visą likusią jo tėkmę, po to, kai grįšite pailsėję. Tad palūkanų skaičiuoklė skaičiuos tik palūkanas realios paskolos, tačiau negalės parodyti gaunamos naudos, pelno iš tų pinigų, kuriuos pasiskolinote.

Skolinkitės tik tiek, kiek būtina

Tad jeigu nutarsite skolintis atostogoms, vis tiek žiūrėkite, kokius variantus pateikia paskolos skaičiuoklė, ir kurie jų atrodo finansiškai labiausiai apsimokantys. Paskolos atidavimo skaiciuokle leis jums pamatyti, kiek mokėtumėte, grąžindami paskolą vienokiomis ar kitokiomis sąlygomis, kiek jums tai kainuotų. Tokia paskolos palūkanų skaičiuoklė leistų išsirinkti pelningiausią variantą. Jeigu žinote, kad paskolą galite atiduoti greitai, skolinkitės ją trumpesniam laikui – bus mažesnės palūkanos.

Būkite tikri, kad grąžinsite tą sumą, kurią norite gauti, neimkite daugiau negu reikia, bet ir nesitenkinkite per maža suma, prie kurios dar reikėtų šiek tiek „pridurti“, kad galėtumėte atstatyti finansinį saugumą.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.