Kai keli kreditai gali nulemti pirkinio sėkmę…

kreditai

Įsigyti daiktus reikia protingai: tada, kada jų reikia, kokybiškus, ir už protingą kainą. Kartais tam, kad visi šie trys kriterijai būtų atlikti, reikalinga ir pagalba iš šalies – paskolos ir kreditai. Sakoma, kad šykštus moka du kartus, ir taip iš tiesų būna, kuomet perkame nekokybiškus dalykus. Jeigu už gerą daiktą ar paslaugą reikia sumokėti daugiau, tai ir kreditai neturėtų gąsdinti. Be to – tai patogiausias būdas pasiskolinti. Kreditai internetu yra paprastas kelias, nes:

  • Nereikia niekur eiti iš namų – tai juk kreditas internetu;
  • Viskas užtrunka tikrai greitai, o vartojimo kredito skaiciuokle skaičiuoja akimirksniu;
  • Nereikia niekam teisintis ir aiškinti, kam pinigai reikalingi;
  • Viskas legalu ir saugu;
  • Suteikiamas toks kreditas, kokį pajėgtumėte grąžinti, kreditai isiskolinusiems teikiami tik tada, jeigu asmuo gali juos išsimokėti.

Kokiose tipinėse situacijose dažnai žmonių pirkiniams ir paslaugoms galima pasiskolinti ir taip pakelti vertę?

Perkate brangesnį automobilį

 

Dažnas atvejis – kreditas automobiliui. Tai visiškai paaiškinamas ir suprantamas sprendimas, kadangi automobilio dažnu atveju, jeigu jau perkate – reikia gero. Tokio, kad veiktų, kad važiuotų, kad turėtų galiojančią TA ir jai pasibaigus dar ir toliau galiotų. Taigi, kreditai is zmoniu ir iš paskolų platformų tokiais atvejais yra labai gerai suprantami ir toleruotini. Įsivaizduokite, perkate automobilį darbams. Jums gal reikia 9 vietų mikroautobuso. Pigesnis kainuoja 1000 eurų, tačiau geresnis, neeksploatuotas Lietuvoje, parvarytas iš Vokietijos, su maža kilometrų rida, gali kainuoti 2000 eurų. Pirmąjį tektų paskui taisyti, jaudintis ar praeis TA, o antrasis yra puikus, jis atrodo kaip naujas, jokių rūdžių, prižiūrėtas, viskas veikia. Žinoma, geriau pirkti geresnį ir vėliau nesijaudinti dėl visokių papildomų staigmenų, kuomet kažkas neveiks ar suges. Brangesnis automobilis jums atsipirks, tarnaus daug metų. Na o su juo važinėdami ir uždirbsite daugiau, lengviau ir grąžinsite tą pasiskolintą kreditą.

 

Perkate geresnes statybines medžiagas ir samdote geresnius meistrus

 

Taip pat kreditai be registracijos mokescio būna reikalingi žmonėms, kurie namuose daro kažkokį remontą, kažką įsirenginėja. Verta tuomet irgi pasiskolinti, kad kažką pabaigtumėte. Tarkime, vyksta statybos ir reikia užbaigti tam tikrą statybų etapą. Jį užbaigus bus galima sakyti, kad viskas jau padaryta. Ir galbūt galėsite įsikraustyti į namą, taigi, nebemokėti už nuomą. Tai labai jus atpalaiduos ir galėsite lengvai grąžinti tai, ką pasiskolinote.

 

Susimokate už geresnes privačias medicinos paslaugas

 

Sveikata – brangiausias turtas. Ir kuomet pajuntate, kad jums teikiamos valstybinės sveikatos priežiūros paslaugos jums nepatinka, tuomet jau geriau kreditas neišėjus iš namų ir brangesnės paslaugos privačioje klinikoje, negu klaidžiojimas nuo kabineto iki kabineto poliklinikoje, kurioje iš tiesų niekam pernelyg nerūpi jūsų sveikata.

 

Taigi, jeigu kažkuo sergate, nerandate atsakymo, kas negerai, norite rūpestingesnės sveikatos priežiūros – būtinai kreipkitės į gydytojus, kurie jums atrodo geri. Gal tai už kampo esanti privati klinika, kurią rekomendavo draugė. Gal geriausias šalies ortopedas, gydantis sportininkų traumas? Visais atvejais, jau geriau nedidelis kreditas internetu ir profesionalios paslaugos, negu laiko gaišimas, nežinia ir abejonės einant pas užsiėmusius ir nedėmesingus medikus, kurie negali jums padėti.

Paskola atostogoms

kredito skaiciuokleTurite tam pinigų, ar ne, laukiate, ar nelaukiate, tačiau vasara ateina, primindama mums, šiauriečiams, kad metas pailsėti. Smagiau ilsėtis tada, kai turime pinigų, tačiau ar tikrai kredito skaiciuokle turėtų būti mūsų pirmoji patarėja, renkantis, ką veikti per atostogas? Skolintis ar nesiskolinti kokybiškam poilsiui? Vieno atsakymo nėra, kiekvienas žmogus turi rasti savo išeitį, kurią padės galbūt patvirtinti paskolos skaiciuokle, suteikdama geresnes skolinimosi sąlygas.

Finansininkai pataria nesiskolinti

Vos tik pradėsite ieškoti informacijos, kokia kredito skaiciuokle turėtų būti pasitelkta, renkantis paskolą atostogoms, susidursite su ekonomistų ir finansininkų nuomone. Ji veikiausiai patars nesiskolinti atostogoms, kadangi paskolinti pinigai esą labiau tinka kokiam nors pirkiniui įsigyti, kuris neprarastų greitai vertės, o ne paskolai gauti. Ar tikrai taip? Tiksli paskolos skaiciuokle jums parodys tam tikrus rodiklius, nepriklausomai nuo to, kur gautus pinigus ketinate išleisti. O gautų pinigų naudą jums patiems paskaičiuoti turėsite jūs. Jeigu jums tuo metu atrodo labai svarbu būtent gauti pinigų atostogoms, ir tai yra labai retas atvejis jūsų gyvenime, o ne nuolatinė būsena, tuomet šie finansiniai patarimai ne jums. Žinoma, tai tiesa, kad pirkdami už paskolos pinigus kažką, ką netgi vėliau galėsite parduoti, prarasite mažiau. O iškart suvartoję pinigus ir juos tarsi paleidę į padangę, sulauksite šiokių tokių problemų. Tačiau be viso to reikėtų atsižvelgti ir į faktus, jog paskola is zmoniu galbūt yra gyvybiškai svarbi, siekiant atostogauti. Kartais labai geros atostogos yra ir pati geriausia investicija į jus, į jūsų darbingumą.

Kai pabėgimas suteikia geriausius sprendimus

Kada taip gali nutikti? Kartais mes darbe patiriame tokį stresą, kokio tikrai nenusipelnome. Iš pirmo žvilgsnio, darbas tarsi atrodo ta vieta, kur jūs aukojatės, darote kažką, ką išmanote, darote geriausiai kaip sugebate, ir dėl to gaunate pinigų. Tačiau iš kitos pusės tokia veikla gali būti apgaulinga. Galbūt jūs, pavyzdžiui, dirbate ne tai, ką iš tiesų turėtumėte, todėl darbas kelia milžinišką stresą. Galbūt jums reikėtų pailsėti, pasiimti geras atostogas, išvažiuoti, viską permąstyti. Kartais tiesiog dirbame apskritai išnaudotojiškomis ir kenkėjiškomis sąlygomis. Tuomet taip pat vienintelis būdas tą suprasti – šiek tiek atitrūkti nuo darbų ir rutinos ir taip pailsėti. Pailsėjus mes atgauname savo psichologinį imunitetą. Imame labiau pasitikėti savimi, suprasti, ko mums iš tiesų trūksta gyvenime, ką darome ne taip, galbūt save žeminame netinkamame darbe. Tokiais atvejais palukanu norma gautų kreditų nebus tokie reikšmingi jūsų gyvenime kaip tie pokyčiai, kurie prasidės jūsų gyvenime ir nulems visą likusią jo tėkmę, po to, kai grįšite pailsėję. Tad palūkanų skaičiuoklė skaičiuos tik palūkanas realios paskolos, tačiau negalės parodyti gaunamos naudos, pelno iš tų pinigų, kuriuos pasiskolinote.

Skolinkitės tik tiek, kiek būtina

Tad jeigu nutarsite skolintis atostogoms, vis tiek žiūrėkite, kokius variantus pateikia paskolos skaičiuoklė, ir kurie jų atrodo finansiškai labiausiai apsimokantys. Paskolos atidavimo skaiciuokle leis jums pamatyti, kiek mokėtumėte, grąžindami paskolą vienokiomis ar kitokiomis sąlygomis, kiek jums tai kainuotų. Tokia paskolos palūkanų skaičiuoklė leistų išsirinkti pelningiausią variantą. Jeigu žinote, kad paskolą galite atiduoti greitai, skolinkitės ją trumpesniam laikui – bus mažesnės palūkanos.

Būkite tikri, kad grąžinsite tą sumą, kurią norite gauti, neimkite daugiau negu reikia, bet ir nesitenkinkite per maža suma, prie kurios dar reikėtų šiek tiek „pridurti“, kad galėtumėte atstatyti finansinį saugumą.

Greiti kreditai šventėms: kada jų prireikia

greiti kreditaiKartais greiti kreditai gali tapti pačiu geriausiu sprendimu, planuojant savo šventes ir šventinį laikotarpį. Jeigu norite, kad ir jūsų šventės būtų spindinčios, nuostabios, kupinos gražiausių akimirkų, džiaugsmo, maisto, dovanų, tuomet ir jums pravers greiti kreditai visiems. Kokiais atvejais dėl švenčių verta pasiskolinti?

Kai perkate dovanas

Gyvenime yra švenčių, kurių metu kartais reikia nemažai išlaidauti dėl dovanų. Tarkime, jeigu tuokiasi jūsų vienturtis vaikas, o gal geriausi draugai, tuomet norėsite jiems padaryti tikrai išskirtinę vestuvinę dovaną. O gal kartais norėsis mamos dienos proga padovanoti pačią gražiausią ir geriausią dovaną mamai – gal kokį nors butą, kambarį, daktą, o gal kažką kito. Tačiau būtent tada greiti kreditai internetu Lietuvoje ir galės tapti tuo pinigų krepšeliu, iš kurio pasiskolinsite. Tikriausiai patys labai gera įvertinsite, kokią dovaną galite sau leisti pirkti. Nebus taip, kad pirksite kažką, už ką penkis metus mokėsite didžiausią paskolą. Vis tiek tai bus kažkas, kam greiti kreditai bus skolinami mėnesiui ar keliems. Taip aukotis ir labai stipriai įsiskolinti dažniausiai esame linkę tik būtinais atvejais, dėl ligos, nelaimės, verslo pradžios ar kažko kito. O dėl pramogos ir dovanos skolinamės mažiau save apkraunančius pinigus. Tarkime, tai gali būti greiti kreditai visiems, grąžinami iš sekančios arba kitos ir dar kitos algos. Geriausia, jeigu turite aiškią viziją, puikiai žinote, ką norite padovanoti, tačiau kartu ir suprantate, jog negalite to sau leisti vien todėl, kad trūksta kelių eurų. Štai tada greiti kreditai internetu Lietuvoje tikrai bus puikiausia išeitimi.

Kai nuomojate erdves

Kitas reikalas – jeigu planuojate šventę patys. Tai toks etapas, kada kartais tikrai gali reikėti sulįsti ir į pačias didžiausias bei sunkiausias skolas. Kad per daug savęs nenuskriaustumėte, galite pasiskaičiuoti, kiek sau leidžiate skolintis, kiek leisite iš santaupų. Tada bus aiškiau, kokio dydžio ir kainos greiti kreditai gali būti išleisti šiai šventei ir jos poreikiams patenkinti. Tai bus jūsų nedidelis bandymas ir pramoga, pamatysite, kiek iš tiesų galite išleisti. Kartais gali kainuoti išsinuomoti norimą restoraną, lauko palapinę ar kur kas masyvesnį dalyką – visą kaimo turizmo sodybą, kurioje ir planuojate šiuos pobūvius. Taigi, būtinai apie tai pagalvokite ir nuomokite tik tai, kiek galite sau leisti. Be abejo, greiti kreditai yra prieinama paslauga jums, jeigu turite pakankamas stabilias pajamas bei atitinkate kitus visiems vienodai taikomus kriterijus.

Kai užsakote maistą

Neseniai susituokusi Nijolė sako, kad 60 svečių švediškas stalas su užkandžiais jai kainavo net 600 eurų. Nors maisto nebuvo labai daug, ir nebuvo toks jau jis prabangos ir skanus. Tačiau net ir tokiu atveju žmogui gaunasi apie 10 eurų sąskaita. Jeigu svečių prisikvieti daugiau, kartais matai, jog tikrai tik greiti kreditai visiems padės užtikrinti užkandžius, patiekalus, gėrimus ir saldumynus. Jeigu nori kelti gerą šventę, negali paleisti svečių tuščiais skrandžiais. Jiems vis tiek reikės kažko labai skanaus užvalgyti, ir jie turi žinoti, kas tai per dalykas bei pasistengti patys skaniai to paragauti.

Kai keliaujate

Kartais šventė gali būti ir kelionėje, kuriai taip pat pravers greiti kreditai. Ne visada galime iškelti tokią šventę draugams, kokią norėtume. Todėl įgyvendinti svajones visada padeda greiti kreditai, akcijos. Tik jie leidžia prisijaukinti svajones ir matyti, kaip gyvenimas virsta tokiu, kokio visada troškai.