Druskininkai gali pasigirti objektu, kuris traukia turistus iš visos Lietuvos

lynu keliasBe abejonės vienas iš garsiausių objektų Druskininkų mieste – tai lynų kelias Druskininkai. Šis unikalus keltuvas jungia du pagrindinius miesto pramogų centrus, tai Druskininkų vandens parką ir žiemos pramogų kompleksą „Snow Areną“.

Visai šalia muzikinio fontano įsikūręs lynų kelias yra toks vienintelis Lietuvoje. Pakilus į 45 metrų aukšti ir sklendžiant virš medžių viršūnių, Nemuno vingių ir grožintis miesto panorama apima nuostabus jausmas, kokia visgi graži yra Lietuva. Labai svarbus dalykas yra tai, jog šis keltuvas yra draugiškas aplinkai ir visai jos neteršia. Viena keltuvo stotelė yra prie Druskininkų vandens parko, o kita – kitoje pusėje Nemuno, prie „Snow Arenos“. Keturi dešimties vietų keltuvai nuo vienos stotelės iki kitos jus nugabens per 7,5 minutes, taigi 5 abi puses kelionė trunka 15 minučių. Vienas iš keltuvų yra pritaikytas fizinę negalią turintiems asmenims. Ši ekologiška transporto priemonė per valandą gali perkelti iki 250 žmonių. Yra skaičiuojama, kad per metus keltuvas vidutiniškai perkelia daugiau nei 100000 keleivių.

Šios paslaugos kainos tikrai nėra didelės. Suaugę (+18 m.) : į vieną pusę – 3 € ; į abi puses – 5 € ; Moksleiviai (5-17 m.) 10 % nuolaida : į vieną pusę – 2,7 € ; į abi puses – 4,5 € ; Senjorai (65+ m.) 10 % nuolaida* : į vieną pusę – 2,7 € ; į abi puses – 4,5 € ; Vaikai (0-4 m.) tik kartu su suaugusiuoju : į vieną pusę – nemokamai ; į abi puses – nemokamai.

Keltuvo darbo laikas : I – VII 10.00 – 22.00.

Taigi, jei vykstate į Druskininkus, Jūs tiesiog privalote pasivažinėti lynų keltuvu, nes niekur Lietuvoje tokio kito nerasite. Šį objektą taip pat verta aplankyti kaip ir Druskonio, Vijūnėlės parkus, miesto muziejų, Vilniaus alėją ar šokantį muzikinį fontaną. Tai yra unikali vieta Druskininkų mieste, todėl svečiuotis Druskininkuose ir neaplankyti keltuvo būtų tikra nuodėmė. Todėl kai kitą kartą planuosite išvyką į šį miestą, nepamirškite į kelionės planą įtraukti ir lynų keltuvo.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.