Kokias procedūras siūlo sanatorijos Druskininkuose?

sanatorijaDruskininkų miestas pasižymi unikaliais mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu, bei švelniu mikroklimatu. Kurorte gausu prabangių ir kokybiškų SPA centrų ir sanatorijų, todėl ne veltui daugeliui šis miestas asocijuojasi su sveikatos gerinimu ir grožio procedūromis.

Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad sanatorijos Druskininkuose yra vienos kokybiškiausių sanatorijų Lietuvoje, kurios teikia ne tik gydomąsias procedūras, bet ir SPA malonumus. Manau kiekvienas sutiks, kad sanatorinis gydymas yra glaudžiai susijęs su SPA procedūrų teikiamais malonumais. Šis sveikatinimo ir SPA procedūrų derinys užtikrina, kad poilsiautojai pasijus geriau, pailsės, atgaus darbingumą ir gerą savijautą. Viešbučių su SPA ir sanatorijų Druskininkuose pasirinkimas yra labai platus, o kainos poilsiui yra labai įvairios, tad kiekvienas lengvai galės išsirinkti jo norus, galimybes ir poreikius atitinkantį variantą.

Kas dar nėra susidūręs su sanatoriniu gydymų Druskininkuose, norime trumpai papasakoti apie keletą procedūrų.

Kaip žinia, Druskininkai garsėja didelės mineralų koncentracijos mineraliniu vandeniu, todėl viena iš procedūrų atliekama Druskininkų sanatorijose yra – gydymas mineraliniu vandeniu. Norintiems nuraminti pavargusių kojų skausmus, puikus pasirinkimas yra mineralinio vandens baseinėliai pripildyti stambiais akmenimis. Ši procedūra aktyvina pagrindinius pėdų taškus bei nuslopina kojų skausmą ir nuovargį.

Jei Jus vargina kūno odos problemos, puikus pasirinkimas būtų purvo procedūros. Šis gydomasis purvas yra specialiai smulkinamas, sumaišomas su mineraliniu vandeniu ir tik tuomet yra naudojamas gydomiesiems tikslams. Įkaitęs gydomasis purvas puikiai atveria odos poras, gerina kraujotaką, šalina susikaupusius šlakus bei skatina odos gijimą. Kam dar yra naudingas gydomasis purvas? Purvo procedūros yra skirtos gydyti autoimuninius susirgimus, sąnarių, raumenų, alerginius, virškinimo bei periferinės nervų sistemos ligas.

Varginančius plaučių ligos, haloterapija arba druskų kambarys yra geriausias pasirinkimas Druskininkų sanatorijose. Ši procedūra yra skiriama žmonėms sergantiems lėtinėmis plaučių, nosies, gerklės bei odos ligomis. Procedūros metu pacientai mėgaujasi išskirtine ramybe, poilsiu bei giliai kvėpuoja.

Viena iš naujovių tai – Gintaro terapija. Eglės sanatorijoje pacientai gali išbandyti gintaro pirčių kompleksą ir gintaro bei infraraudonųjų spindulių pirtį, kurios dėka yra atpalaiduojamas visas kūnas ir visi įsitempę raumenys. Be viso to, sanatorijoje yra atliekami įvairūs gintaro ritualai. Vienas iš tokių yra masažas su gintaro dulkėmis, kuris ne tik sumažins streso poveikį Jūsų organizmui, bet ir sustiprins imuninę sistemą.

Esant blogai savijautai arba tiesiog norint palepinti savo kūną, siūlome rinktis sanatorijas Druskininkuose, nes čia dirbantys specialistai padės išspręsti visas sveikatos problemas.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *