Keliaujame į Turkiją su agentūra

turkija

Kai lietuviškas klimatas tampa labai permainingas ir oras nebedžiugina – tokiu atveju siūlome peržiūrėti skrydžių bilietus į šiltus kraštus, kadangi šiuo metu kainos labai krenta, o galimybės poilsiauti ypač kokybiškai – atsiveria kaip niekada. Kelionės į Turkiją šiuo metu, galima sakyti, yra viena dažniausiai pasirenkamų krypčių. Vertinama ne tik tai, kad jos gana pigios, tačiau tokio tipo kelionės tikrai tviska prabanga ir poilsis bus garantuotas.

Kelionės į Turkiją paskutinė minutė kainuoja kur kas pigiau. Žinoma, ne visi turi galimybę mesti darbus ir skristi, tačiau jeigu tik tokia galimybė yra – būtina ja pasinaudoti, kadangi tuomet viskas kainuos kur kas pigiau. Kelionės į Turkiją 2020 metams kainuoja dar pigiau, kadangi kuo anksčiau užsisakysite – tuo agentūra jums galės pasiūlyti patį pigiausią variantą. Kadangi reguliariai skelbiamos kelionės į Turkiją akciją – vėlgi, kaina krenta, o tai dažniausiai džiugina lietuvius.

Kelionės į Turkiją rudenį yra bene pats populiariausias pasirinkimas, kadangi kainos krenta, juolab, lietuviai nori pabėgti nuo blogo oro. Tokiu atveju puikiai ir gelbėja pigios kelionės į Turkiją. Nereikia eiti iki vaistinės pirkti vitamino D, kadangi vietoje jo gausite tiek, kiek tik reikia.

Agentūrų siūloma kelionė į Turkija su šeima taip pat yra labai geras pasirinkimas, kadangi visi šeimos nariai ras ką veikti ir dėl nieko neteks sukti galvos. Kelionės į Turkiją 2019 jau eina į galą, tad pasinaudokite pačiais paskutiniais pasiūlymais, kurie leis nepermokėjus džiaugtis atostogomis. Galiausiai, Jūsų laukia Turkija Alanija bei kiti šalies kurortai, kurie leis mėgautis saulės voniomis ir dėl nieko nesukti galvos.

Kadangi kelionės į Turkiją yra pigios ir patogios  – daugelis lietuvių atranda keliavimo malonumus. Tiesa, galvojama, kad kelionės į Turkiją reiškia tik gulėjimą prie kasdienio. Tai tikrai nėra tiesa. Galima ir keliauti. Juk Turkija yra labai graži šalis. Tad suderinkite su organizatoriais viskas smulkmenas ir pasirūpinkite, kad kelionės į Turkiją būtų geriausias Jūsų gyvenimo nuotykis.

 

Druskininkai gali pasigirti objektu, kuris traukia turistus iš visos Lietuvos

lynu keliasBe abejonės vienas iš garsiausių objektų Druskininkų mieste – tai lynų kelias Druskininkai. Šis unikalus keltuvas jungia du pagrindinius miesto pramogų centrus, tai Druskininkų vandens parką ir žiemos pramogų kompleksą „Snow Areną“.

Visai šalia muzikinio fontano įsikūręs lynų kelias yra toks vienintelis Lietuvoje. Pakilus į 45 metrų aukšti ir sklendžiant virš medžių viršūnių, Nemuno vingių ir grožintis miesto panorama apima nuostabus jausmas, kokia visgi graži yra Lietuva. Labai svarbus dalykas yra tai, jog šis keltuvas yra draugiškas aplinkai ir visai jos neteršia. Viena keltuvo stotelė yra prie Druskininkų vandens parko, o kita – kitoje pusėje Nemuno, prie „Snow Arenos“. Keturi dešimties vietų keltuvai nuo vienos stotelės iki kitos jus nugabens per 7,5 minutes, taigi 5 abi puses kelionė trunka 15 minučių. Vienas iš keltuvų yra pritaikytas fizinę negalią turintiems asmenims. Ši ekologiška transporto priemonė per valandą gali perkelti iki 250 žmonių. Yra skaičiuojama, kad per metus keltuvas vidutiniškai perkelia daugiau nei 100000 keleivių.

Šios paslaugos kainos tikrai nėra didelės. Suaugę (+18 m.) : į vieną pusę – 3 € ; į abi puses – 5 € ; Moksleiviai (5-17 m.) 10 % nuolaida : į vieną pusę – 2,7 € ; į abi puses – 4,5 € ; Senjorai (65+ m.) 10 % nuolaida* : į vieną pusę – 2,7 € ; į abi puses – 4,5 € ; Vaikai (0-4 m.) tik kartu su suaugusiuoju : į vieną pusę – nemokamai ; į abi puses – nemokamai.

Keltuvo darbo laikas : I – VII 10.00 – 22.00.

Taigi, jei vykstate į Druskininkus, Jūs tiesiog privalote pasivažinėti lynų keltuvu, nes niekur Lietuvoje tokio kito nerasite. Šį objektą taip pat verta aplankyti kaip ir Druskonio, Vijūnėlės parkus, miesto muziejų, Vilniaus alėją ar šokantį muzikinį fontaną. Tai yra unikali vieta Druskininkų mieste, todėl svečiuotis Druskininkuose ir neaplankyti keltuvo būtų tikra nuodėmė. Todėl kai kitą kartą planuosite išvyką į šį miestą, nepamirškite į kelionės planą įtraukti ir lynų keltuvo.

Trakai – vieta kurioje ne tik pajusite Lietuvos didikų dvasią bet ir puikiai pailsėsite

trakai

Į Trakus lankytojai traukia ne tik apžiūrėti Trakų pilies, bet ir pasigrožėti nepaprastai gražia gamta ir pailsėti. Šio miesto apylinkės lankytojus lepina gamtos grožiu, švariais ežerais ir puikiais paplūdimiais. Pasigrožėti gamta bei išskirtine architektūra atvyksta ne tik lietuvaičiai, bet ir užsienio svečiai.

Istorija. Pirmieji žmonių veiklos įrodymai Trakų apylinkėse randami iš akmens amžiaus. Čia rasta akmens amžiaus gyvenviečių bei apeigų vietų liekanų. Šio miesto klestėjimo laikas buvo Viduramžiai, tai buvo vienas mėgstamiausių Lietuvos valdovų miestų. Pirmasis miestas pastatytas dar 14 a. pradžioje, dabar vadinamas Senaisiais Trakais. Šiame mieste gyvena apie 7000 gyventojų. Trakai ir jų apylinkės 1991 metais buvo paskelbti Trakų istoriniu nacionaliniu parku.

Trakų salos pilis. Žymiausias miesto objektas yra Trakų salos pilis. Ši pilis pirmą kartą paminėta 1377 metais Vygando Marburgiečio kronikose. Pilis turėjo atlaikyti ne vieną apgultį, kovų su kryžiuočiais ir kitais užpuolikais metu. Pilis daugiausiai žalos patyrė 17 a. kuomet buvo kovojama su rusais. 1926 metais pradėti pilies atstatymo darbai kurie su įvairiomis pertraukomis tęsėsi beveik iki pat šių dienų. Pilis šiuo metu yra atkurta, o jos viduje eksponuojami rasti lobiai, archeologiniai radiniai bei karaimų ir totorių kultūros ir istorijos objektai.

Užutrakio dvaras. Tai yra vienas ryškiausių ir geriausiai išlikusių Lietuvos dvarų. Pastatytas ant Galvės ežero kranto, dvaras leidžia pajusti XIX amžiaus Lietuvos diduomenės gyvenimo dvasią. Šis Trakų šedevras pastatytas XIX amžiuje pagal kraštovaizdžio architekto ir botaniko E.F Anre projektą. Šio dvaro sodybą XX amžiaus pradžioje įkūrė grafas Juozapas Tiškevičius drauge su žmona Jadvyga. Nors šiandien į dvarą galime nuvykti sausumos keliu, tačiau grafo šeima juo nesinaudodavo – į pusiasalį keldavosi plaustu per Galvės ir Skaisčio ežerų sąsmauka. Sausumos kelias yra pramintas Bulvių keliu, kadangi tuo metu kelias buvo skirtas tik ūkio reikmėms. Sovietų okupacijos metais Užutrakio dvaras buvo nacionalizuotas ir paverstas sanatorija, pionierių stovykla, o vėliau – turizmo baze. Tuo laikotarpiu dvaras stipriai nukentėjo – buvo suardytas originalus rūmų planas ir smarkiai apleistas parkas. Šiomis dienomis Užutrakio dvaro sodyba yra viena lankomiausių regiono vietų.

Poilsis. Mūsų dienomis žmonės renkasi įvairius viešbučius ir SPA, kad galėtų pasimėgauti išskirtiniu poilsiu ir procedūromis. Trakai siūlo pailsėti Esperanza SPA, penkių plius žvaigždučių viešbutis, savo svečiams siūlantis išskirtinai privatų ir prabangų poilsį Trakų rajone, nepaprasto grožio Aukštadvario regioniniame parke. „Esperanza Resort & SPA“ yra įvertintas ne tik pačiais geriausiais keliautojų atsiliepimais, bet ir daugybe apdovanojimų, tarp kurių – prestižinis „Guest Service Gold“. Taigi, į Trakus žmonės traukia ne tik pasigrožėti nepaprastai gražia gamta bei architektūra, bet ir pasimėgauti išskirtine prabanga pasižyminčiu poilsiu.