Alpakos – puiki pramoga ieškantiems laisvalaikio veiklų su šeima

alpakos

 

Artėjant savaitgaliams ar laisvadieniams daugelis suka galvą, ką įdomaus ir turiningo galima nuveikti su visa šeima. Jei jums atsibodo tie patys muziejai, tos pačios kavinės ar jau šimtus kartų aplankyti parkai, siūlome leistis į kelionę netoli Trakų ir aplankyti čia įsikūrusį alpakų ūkį. Alpakos – tai be galo mieli, švelnūs ir draugiški gyvūnai, su kuriais iš arti susipažinti patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ko galite tikėtis iš apsilankymo alpakų ūkyje ir kas tai per gyvūnai?

Sužinosite daug įdomios informacijos

Alpakų ūkis įdomus tuo, kad skirtingai nei įprastuose zoologijos soduose ar kitose vietose, kur laikomi gyvūnai, čia jūs galėsite ne tik su alpakomis susipažinti iš arčiau, bet ir sužinoti daug informacijos apie gyvūnus. Prieš ekskursiją po ūkį jo savininkai papasakoja, kokios yra alpakos, kaip jie sugalvojo jų įsigyti ir pateikia daug niekam negirdėtų faktų apie jas. Smagiausia tai, kad visą šią informaciją jie papasakoja ne nuobodžiai, o su įvairiais klausimais ir žaidimais. Tokia forma nenuvargina mažųjų lankytojų ir padeda jiems įsitraukti, todėl atlieka pažintinę funkciją.

Galimybė gyvūnus pamatyti iš arti

Kadangi alpakos – draugiški gyvūnai, ūkyje galima jas paglostyti, pavedžioti ir susipažinti iš arčiau. Ūkyje taip pat galite įsigyti specialaus pašaro ar morkyčių ir jas maitinti, daryti įvairias nuotraukas ar net pabučiuoti alpaką. Vaikams toks buvimas gamtoje su gyvūnais yra labai naudingas – jie geriau pažįsta aplinką, mokosi bendrauti su gyvūnais, juos gerbti, iš alpakų mažieji gali pasisemti daug šilumos ir meilės. Tad galite būti tikri, kad po apsilankymo alpakų ūkyje jūsų vaikai bus laimingi ir kupini gerų emocijų.

Galima įsigyti vilnos

Dar viena dalis, kuri labiau aktuali suaugusiems – alpakų vilna. Turbūt teko girdėti, kad ji yra itin aukštos kokybės, negraužia, o iš alpakų vilnos pagaminti drabužiai yra plonesni, lengvesni, patvaresni ir ilgiau išlaiko savo prekinę išvaizdą. Tad visi norintieji alpakų ūkyje gali įsigyti alpakų vilnos, iš kurių įmanoma pasigaminti itin dailių ir kokybiškų drabužių ar aksesuarų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.