Puikiausios Latvijos vietos

skrydis į LatvijąLatvija, kaip ir Lietuva, slepia puikius gamtos turtus, daugybę istorinių paminklų, ir šiaip gražių kampelių tiek miestuose, tiek gamtoje. Kai norisi trumpam iškeliauti paklajoti po gamtą, ne visuomet būtina likti Lietuvoje, tiek automobilio kelionė, tiek skrydis į Latviją nėra nei brangūs, nei tuo labiau ilgai trunkantys, todėl per vieną savaitgalį pas kaimynus svečiuose galima pamatyti tikrai daug ir visko. O ką pamatyti pirmiausiai – čia rekomenduojame mes:

  • Rygą iššukuoti privaloma nuo senamiesčio iki užmiesčio. Tai bene gražiausias Baltijos šalių miestas, kuriame išpuoselėta įvairių epochų architektūra, nuolatos paslaugūs ir jaunatviški žmonės, mielos kavinės ir krautuvėlės.
  • Rundalės pilis. Prie šio Baltijos Versalio rūmais vadinamo pastato statybų didžiąja dalimi prisidėjo pats Francesco Rastrelli, statęs ir Sankt Peterburge esantį Ermitažą. Tai išties itin prašmatnus ir didingas statinys.
  • Mes turime savus jūros kurortus, kaip Nida, Juodkrantė ar Šventoji, o štai Latvija gali pasigirti Jūrmala, kurioje gausu spa centrų, siūlančių sveikatingumo procedūras, ir puikiu paplūdimiu.
  • Gauja nacionalinis parkas. Gaujos nacionalinis parkas prilygsta ir puikiesiems Lietuvos parkams. Čia rasite puikių panoramų nuo apžvalgų aikštelių, net gi viduramžių pilių ar žygiams pritaikytų kalnų takų.
  • Jau dažnas yra atradęs šią ypatingą Latvijos vietą, kurioje galima puikiai praleisti romantišką savaitgalį. Šis miestelis – tai Baroko architektūros atspindžiai jaukiame pasaką primenančiame kraštovaizdyje.
  • Turaidos muziejaus rezervatas. Tam tikru požiūriu pas mūsų kaimynus yra dar daugiau istorinio palikimo negu Lietuvoje. Prie Sigudos miesto yra įsikūrusi Turaida – čia galima pavaikščioti po viduramžių pilį ir jos muziejų bei ištyrinėti visą saugomą gamtos slėnį.
  • Cesis – tai taip pat istorinė vietovė, kurioje galima susipažinti su viduramžių laikais, kultūra ir mėgautis čia vykstančiais renginiais.

Sudomino pigūs lėktuvo bilietai į Rygą, Latviją? Nepraleiskite progos pamatyti šį nuostabų miestą bei šalį dar šį pavasarį. Nuostabus oras, žaliuojanti gamta bei gera nuotaika bus garantuota!

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.