Pasiruoškite automobilį liūčių sezonui

lietus

Norint maksimaliai prailginti automobilio tarnavimo laiką, yra svarbu rūpinti jo techninę būklę ir imtis visų priemonių tam, kad paruošti jį skirtingų sezonų ypatumams. Šį kartą kalba neina vien tik apie padangų keitimą, pereinant iš šilto metų laiko į šaltą ir atgal. Ne ką mažiau svarbu yra pradėti ruoštis šlapesniems orams, kurie prasideda atėjus rudeniui ir tęsiasi iki pavasario vidurio, o kartais ir ilgiau. Automobilio savininkai turėtų pasirūpinti savo transporto priemonių paruošimui šiam laikotarpiui. Štai į ką reikia atkreipti dėmesį, kad prasidėjęs lietingas sezonas nesukeltų problemų.

Pagal galimybes, reikėtų atlikti automobilio techninį patikrinimą servise. Tai leis nustatyti galimus gedimus tų dalių, kurių įprastai nepastebime. Be to tai yra puiki galimybė papildyti automobilį visais būtinais techniniais skysčiais: alyva, antifrizu, stabdžių skysčiu. Rudenį ir žiemą, kai keliai tampa gerokai slidesni ir važiavimas jais reikalauja papildomo atsargumo, tvarkingi automobilio stabdžiai ir gerai veikiantis akumuliatorius gali padėti išvengti papildomų problemų.

Rekomenduojama apžiūrėti kėbulą ir pašalinti pastebėtus įbrėžimus reikia pasistengti juos pašalinti. Šiuolaikinės priežiūros priemonės leidžia tai padaryti be specialistų pagalbos. Automobilio padengimas vašku, leis ji apsaugoti nuo išorinio poveikio, kas ypač aktualu žiemą, kai keliai būna barstomi druska. Rudenį ir ypač žiemą trumpėja dienos, o tai reiškia, kad žibintai bus reikalingi ne vien tam, kad būtumėte labiau matomi kitiems, bet ir tam, kad apšviesti kelią sau. Įsitikinkite kad jie visi tinkamai veikia. Be to yra svarbu, kad kiekvienas langų valytuvas nepriekaištingai atliktų savo darbą. Juk jiems teks ypač dažnai rūpintis tuo, kad vairuotojas matytų kelia, net ir smarkiai lyjant. Šie nesudėtingi veiksmai leis pasiruoši lietingiems orams ir padės išvengti nemalonių, o tvarkingai važiuojantis automobilis tikrai suteiks malonių akimirkų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.