Malibu laivo nuoma – puiki pramoga mėgstantiems banglenčių sportą

laivas

 

Banglenčių ir kiti vandens sportai šiuo metu yra viena populiariausių pramogų tiek visame pasaulyje, tiek Lietuvoje. Tokios pramogos suteikia nemažai adrenalino, jos padeda palaikyti puikią fizinę formą ir gali tapti hobiu, kuris praskaidrins vasaros laisvalaikį ir padės jį praleisti turiningai. Vienas geriausių vandens sporto palydovų yra Malibu laivai. Kaip atsirado šį laivų rūšis ir kada gali praversti Malibu laivo nuoma?

1982-aisiais 6 geri draugai iš Kalifornijos (JAV) nusprendė savo aistrą banglenčių sportui nukreipti į naujų laivų gamybą ir projektavimą. Kompaniją jie pavadino „Malibu“ – tai pakrantės pavadinimas, kuriame banglenčių sportas yra daugelio žmonių gyvenimo būdas.

Šiandien jokia kita panaši kompanija negali pasiūlyti tokių modernių ir funkcionalių laivų, kurie būtų pritaikyti vandens pramogoms. Bendrovė savo gamyklas turi JAV, Velse, Australijoje ir jas eksportuoja į visą pasaulį.

Malibu laivo nuoma yra labiausiai susijusi su banglenčių sportu. Banglentės – tai ekstremalus vandens sportas, kurio metu svarbu išsilaikyti ant lentos čiuožiant jūros ar vandenyno bangomis. Nors Lietuvoje neturime didelių galimybių visus metus praktikuoti banglenčių sportą, tai galima daryti šiltuoju laiku, Baltijos jūroje. Malibu laivas reikalingas tam, kad būtų patogiau ieškoti tinkamų bangų, o plaukiant su draugais ar kompanija, jiems taip paprasčiau prižiūrėti vieniems kitus ir išgelbėti bangą „pagavusį“ banglenčių aistruolį.

Malibu laivo nuomą galima pritaikyti ir labiau lietuviškam sportui – vandenlentėms. Jomis plaukti galima ne tik jūroje, bet ir kituose vandens telkiniuose. Toks laivas gali atlikti katerio funkciją ir tempti vandenlentę. Nors dažniausiai vandenlentėmis žmonės čiuožia specialiuose parkuose, kur juos tempia lynai, patyrę šios pramogos entuziastai gali išsinuomoti Malibu laivą ir leistis į toliau į vandens platybes, nesijausti priklausomi nuo vandens parko įrengtų trasų.

Nepamirškime ir to, kad Malibu laivo nuomą galima rinktis laisvalaikio pramogoms. Vasarą, kai šilta, galite išsinuomoti laivą su vairuotoju ir smagiai pasiplaukioti po vandens telkinį. Malibu laivo nuoma populiari mergvakarių, bernvakarių, gimtadienio ar kitų panašių švenčių proga, kai norisi išbandyti kažką naujo.

 

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *