Konsultacijos steigiant įmonę padės išvengti rimtų klaidų

konsultacijos steigiant įmonęNaujos įmonės steigimas reikalauja žinių ir patirties, todėl tuo atveju, jei šio darbo imatės pirmą kartą, jums reikės specialistų pagalbos. Konsultacijos steigiant įmonę padės išvengti rimtų klaidų, taupys jūsų laiką ir finansus. Be to, daugelis įmonių, teikiančių profesionalias konsultacijas steigimo klausimais, siūlo ir tokias paslaugas kaip steigimo dokumentų rengimas ir buhalterijos tvarkymas, todėl jūs, kaip pradedantysis verslininkas, gausite kompetentingą pagalbą visais esminiais klausimais ir galėsite susikoncentruoti į sėkmingą verslo plėtrą.

Nusprendus steigti įmonę, būtina apsispręsti dėl įmonės formos. Pasitarkite su specialistais, kurie, įvertinę jūsų veiklos pobūdį, darbų apimtis ir planuojamą plėtrą, padės parinkti tinkamiausią veiklos vykdymo formą – t. y. padės apsispręsti, ar jums reikalinga individuali įmonė, mažoji bendrija, uždaroji akcinė bendrovė ar kitos rūšies įmonė. Tuo pačiu jums bus suteikta išsami informacija apie vienos ir kitos veiklos privalumus ir trūkumus, bendrovės konsultantai padės paruošti reikiamus steigimo dokumentus, informuos apie įmonės valdymo, apskaitos vedimo niuansus.

Jei jums reikalinga ne tik konsultacija, bet ir visapusiška pagalba steigiant įmonę, siūlome bendrauti su šios srities profesionalais, kurie turi sėkmingą patirtį ir gali pasiūlyti pilną jums reikalingų paslaugų komplektą, t. y. padės parinkti tinkamą įmonės veiklos rūšį, juridinius reikalavimus atitinkantį bendrovės pavadinimą, parengs visus steigimo dokumentus, t. y. įstatus, steigimo aktus / sutartis ir kt., suderins dokumentų projektus su notaru, jūsų vardu užsakys pagaminti antspaudus ir spaudus. Taip pat, esant poreikiui, parengs visus reikiamus dokumentus, kurie yra susiję su jūsų įmonės įstatinio kapitalo padidinimu, sumažinimu, akcijų pirkimu / pardavimu.

Primename, kad daugelis konsultacijas ir steigimo paslaugas teikiančių bendrovių siūlo ir patogias buhalterijos paslaugas. Apskaitos sutvarkymas Kaune sumažins jūsų rūpesčius, siekiant užtikrinti tinkamą naujai įsteigtos įmonės vystymą ir buhalterinių darbų atliktį. Priklausomai nuo jūsų poreikių, buhalterinės paslaugos gali būti teikiamos tiek kompleksiškai, teik pagal individualius įmonės pageidavimus. Tai patogi galimybė, užtikrinanti tvarkingą apskaitos vykdymą, tuo pačiu suteikianti galimybę gauti kvalifikuotos komandos konsultacijas įvairiais klausimais. Kompleksinės paslaugos, apimančios tiek apskaitos tvarkymą, tiek juridinius darbus, užtikrins, kad jums nebereikės ieškoti teisininkų, kurių darbas smulkioms ar vidutinėms įmonėms gali būti pernelyg brangus.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *