Malibu laivo nuoma – puiki pramoga mėgstantiems banglenčių sportą

laivas

 

Banglenčių ir kiti vandens sportai šiuo metu yra viena populiariausių pramogų tiek visame pasaulyje, tiek Lietuvoje. Tokios pramogos suteikia nemažai adrenalino, jos padeda palaikyti puikią fizinę formą ir gali tapti hobiu, kuris praskaidrins vasaros laisvalaikį ir padės jį praleisti turiningai. Vienas geriausių vandens sporto palydovų yra Malibu laivai. Kaip atsirado šį laivų rūšis ir kada gali praversti Malibu laivo nuoma?

1982-aisiais 6 geri draugai iš Kalifornijos (JAV) nusprendė savo aistrą banglenčių sportui nukreipti į naujų laivų gamybą ir projektavimą. Kompaniją jie pavadino „Malibu“ – tai pakrantės pavadinimas, kuriame banglenčių sportas yra daugelio žmonių gyvenimo būdas.

Šiandien jokia kita panaši kompanija negali pasiūlyti tokių modernių ir funkcionalių laivų, kurie būtų pritaikyti vandens pramogoms. Bendrovė savo gamyklas turi JAV, Velse, Australijoje ir jas eksportuoja į visą pasaulį.

Malibu laivo nuoma yra labiausiai susijusi su banglenčių sportu. Banglentės – tai ekstremalus vandens sportas, kurio metu svarbu išsilaikyti ant lentos čiuožiant jūros ar vandenyno bangomis. Nors Lietuvoje neturime didelių galimybių visus metus praktikuoti banglenčių sportą, tai galima daryti šiltuoju laiku, Baltijos jūroje. Malibu laivas reikalingas tam, kad būtų patogiau ieškoti tinkamų bangų, o plaukiant su draugais ar kompanija, jiems taip paprasčiau prižiūrėti vieniems kitus ir išgelbėti bangą „pagavusį“ banglenčių aistruolį.

Malibu laivo nuomą galima pritaikyti ir labiau lietuviškam sportui – vandenlentėms. Jomis plaukti galima ne tik jūroje, bet ir kituose vandens telkiniuose. Toks laivas gali atlikti katerio funkciją ir tempti vandenlentę. Nors dažniausiai vandenlentėmis žmonės čiuožia specialiuose parkuose, kur juos tempia lynai, patyrę šios pramogos entuziastai gali išsinuomoti Malibu laivą ir leistis į toliau į vandens platybes, nesijausti priklausomi nuo vandens parko įrengtų trasų.

Nepamirškime ir to, kad Malibu laivo nuomą galima rinktis laisvalaikio pramogoms. Vasarą, kai šilta, galite išsinuomoti laivą su vairuotoju ir smagiai pasiplaukioti po vandens telkinį. Malibu laivo nuoma populiari mergvakarių, bernvakarių, gimtadienio ar kitų panašių švenčių proga, kai norisi išbandyti kažką naujo.

 

 

 

Patarimai planuojantiems poilsį Druskininkuose

vandens parkas

Norint išlaikyti puikią sveikatą bei savijautą, labai svarbu tinkamai pailsėti. Šiuolaikinėje visuomenėje vyrauja teiginys, kad norint pasimėgauti užtarnautu poilsiu reikia vykti į užsienio kurortus, tačiau tai yra ne tiesa. Norintiems pasilepinti įvairiomis procedūromis ir pasigrožėti nuostabia gamta, siūlome rinktis poilsį Druskininkuose. Tai yra kurortas, kuriame veiklos ras visi, todėl visai nesvarbu su kuo keliaujate, vienas, su šeima ar su antrąja puse – visi liks patenkinti ir pailsėję.

Mėgstantiems romantišką poilsį, siūlome rinktis poilsį dviem. Poros labai mėgsta Druskininkus, kadangi čia gausu parkų ir takelių, kur jos gali ramiai bei romantiškai praleisti laiką. Jei norite paminėti draugystės arba vestuvių metines, šis miestas taip pat puikiai tiks, kadangi Druskininkuose gausu prabangių viešbučių su SPA malonumais ir procedūromis. Išskirtinė šventė reikalauja išskirtinės prabangos, todėl siūlome rinktis LIUKS klasės kambarius, tam, kad jūsų laikas, kurį leisite dviese būtų jaukus ir stebuklingas. O jei pasirinktas viešbutis siūlo SPA procedūras, nepraleiskite progos jomis pasinaudoti, tai padės atpalaiduoti kūną, išvalyti mintis ir pagerinti savijautą.

 

Druskininkai puikiai tinka ne tik poroms, bet ir šeimoms su vaikais, tai gali būti puiki vieta šeimos atostogoms. Atvykus į šį miestą su vaikais, geriausias pasirinkimas, ką aplankyti būtų – Druskininkų vandens parkas. Tai yra didžiausias vandens parkas Lietuvoje. Apsilankę šioje vandens pramogų oazėje, pasijusite tarsi egzotiniuose kraštuose, kadangi čia vyrauja tropinis klimatas ir stūkso kelių metrų aukščio palmės, o žydros spalvos vanduo tik dar labiau padidina įspūdį. Šiame parke veiklos ir pramogų ras tiek vaikai, tiek jų tėveliai. Vaikai galės linksmintis čiuožinėdami nuo vandens atrakcijonų, o suaugusieji mėgausis pirčių ir sūkurinių vonių malonumais. Taigi šis vandens pramogų centras yra tikrai puikus pasirinkimas norintiems smagiai praleisti laiką su šeima.

 

Apsistojus Druskininkų viešbutyje, tikrai neteks nusivilti. Dauguma šio miesto viešbučių turi 4-5 žvaigždučių įvertinimus, kas rodo, kad šioje vietoje yra puikiai aptarnaujamas klientas, o apgyvendinimo sąlygos yra tikrai puikios. Kaip ir minėjome anksčiau, didžioji dalis viešbučių siūlo į kainą įskaičiuotus SPA malonumus, todėl galėsite ne tik mėgautis puikia nakvynę ir skaniu maistu, bet ir grožio arba gydomosiomis procedūromis.

 

Jei poilsio Druskininkuose pagrindinis tikslas yra pagerinti savo sveikatą, tuomet turėtumėte rinktis Druskininkų sanatorijas. Čia jus pasitiks savo srities profesionalai, kurie išsiaiškinę jūsų pageidavimus suteiks riekiamas procedūras, kurios ne tik bus malonios, bet ir labai naudingos jūsų sveikatai.

 

Tada jei Jus arba Jūsų šeima domina poilsis Druskininkuose, nedvejokite ir skubėkite pasinerti į poilsį ir pramogas!