Ar prekes kūdikiams apsimoka pirkti internetu?

prekes kudikiamsJauniems tėvams kyla įvairių klausimų. Vienas jų – kur pirkti prekes kūdikiams. Vilioja ne tik vadinamosios įprastos parduotuvės, bet ir virtuali erdvė. Čia randama nemažai visokių produktų. Taigi, ar mažiesiems skirtus daiktus verta pirkti internetu?

Jei prekės reikia čia ir dabar, internetinis pirkimas nebus variantas numeris vienas. Pavyzdžiui, netikėtai sugadinamas čiužinys, o kito nėra. Tuomet vis tiek kaip nors reikia užtikrinti mažylio miego kokybę, tad ieškoma naujo čiužinio. Pirkimas virtualioje erdvėje pasiteisins nebent tuomet, jeigu el. parduotuvės sandėlis yra netoli jūsų namų – tokiu atveju prekę atsiimtumėte greitai ir patogiai.

Virtualus pirkimas neapsimoka ir tada, kai nesiruošiama pernelyg domėtis rūbų ar kitų daiktų dydžiais. Per mažas domėjimasis = lūkesčių neatitikimas. Tačiau įprasta manyti, kad tėvai yra rūpestingi, todėl prieš pirkdami būtinai atsižvelgs į produktų ypatybes.

Visais kitais atvejais prekes kūdikiams įsigyti internetu atrodo itin patrauklu (žinoma, atradus patikimą ir kokybiškus daiktus siūlančią parduotuvę). Štai trys elementarūs punktai, leidžiantys suprasti internetinio įsigijimo naudą:

  1. Patogumas. Tai, ko prireikia, nuperkate tiesiog būdami namuose. Nėra būtinybės kur nors vykti, brautis per kamščius ar kovoti su lietumi.
  2. Greitis. Renkantis prekes kūdikiams internetu, visi procesai atliekami greičiau, nei tai būtų padaroma tradiciniu būdu.
  3. Kaina. Prekes kūdikiams virtualioje erdvėje galima įsigyti patraukliomis kainomis. Labiau viliojančioms nei įprastose parduotuvėse.

Taigi, žiniatinklis neretai tampa vieta, kur randama geru kainos ir kokybės santykiu pasižyminčių prekių. Svarbiausia atrasti patikimą parduotuvę.

You may also like...

1 Response

  1. Prekes kudikiams parašė:

    Isejus i dekreta vienas malonumas keliauti po parduotuves ir kiekviena daikteli paciupineti. Nors zinoma tokiu budu prisiperkame gerokai daugiau nei reikia, juk maziukui nieko negaila 🙂 Kudikeliui gimus nebera to laiko ir noro, tad tikrai labai patogu viska, ko truksta, uzsisakyti internetu. Augindama pirmagymi tiek ipratau prie elektronines prekybos, jog ne tik daiktelius, bet net maista dazniausiai uzsisakinejau i namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *