Paskola namo statybai

Paskola namo statybai – tai svarbus žingsnis gyvenime, kuris turi būti labai apgalvotas.  Statybos paskolos dažniausiai užduodami klausimai. Ar statybų paskoloms keliami aukštesni kvalifikaciniai reikalavimai? Taip, statybų paskoloms dažnai keliami aukštesni kvalifikaciniai standartai, susiję su kredito reikalavimais ir pradinių įmokų sumomis. Paprastai reikalaujama mažiausiai 20% pradinio įnašo, o 25% reikalavimas – nėra retas atvejis. Be to, daugumai statybų paskolų reikalingas minimalus kredito reitingas.

Statybos paskolos kelia daug didesnę riziką skolintojui, yra trumpesnės trukmės ir gauna daugybę papildomų kintamųjų, palyginti su tradicine hipoteka. Kai skolintojai mato didesnę riziką, jie prašo daugiau kvalifikacijos ir daugiau pinigų. Tai taip paprasta.

Ar galiu naudoti perteklines lėšas namų apstatymui? Argi nebus dėl to sunkumų? Gaukite tą puošnią patogią sofą ir didžiulį plokščiaekranį televizorių, o svetainė yra paruošta pasisedėjimams. Apgailestaujame, tačiau skolininkai iš tikrųjų niekada neliečia lėšų, gautų iš statybų paskolų, nes jos mokamos tiesiogiai statybininkui.

Deja, jei pasirūpinus visomis statybų išlaidomis lieka pinigų, taip pat to neliesti. Rangovas gauna užmokestį tik už atliktus darbus, o paskolos gavėjas moka tik palūkanas už tai, kas išmokėta. Jūs sutaupote pinigų, jei statybos išlaidos yra mažesnės nei pradinė paskolos suma, tačiau turėsite rasti kitą tam plokščiam ekranui skirtą lėšų šaltinį.

Ar paskolos statyboms apima namų statybos projektavimo etapą?

Gaila, čia dar vienas ne. Būsimi individualių namų statytojai turi patys finansuoti namo statybos sutarties projektavimo etapą. Be to, prieš imdami paskolą statyboms, turite pateikti statybininko sutartį, statybos tvarkaraštį, projektus ir realų biudžetą. Visa tai reikia padaryti dar prieš pradedant paskolos paraiškų teikimo procesą.  Tad jei galvojate apie paskolą namo statybai, drąsiai pasikonsultuokite su įmone, teikiančia tokias paskolas.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.