Pirmoji pažintis su Baku

skrydžių pasiūlymai į Baku

Kelionių manija užsikrėtęs ne vienas žmogus, tačiau kada galima save laikyti kelionių gurmanu? Ar aplankyti visas Europos šalis yra jau tai, kas padaro kelionių mėgėją tikru gurmanu? Tačiau ar kartais gurmanas nėra tas, kuris siekia išbandyti kuo įvairesnių ir egzotiškesnių dalykų? Kelionių atveju tai galėtų reikšti keliones ne po visiems pažįstamą ir artimą Europa, o galbūt kiek toliau? Pavyzdžiui, Aziją?

Galima rasti puikių skrydžių pasiūlymų į Baku, Azerbaidžano sostinę. Tai gali būti gera pradžia tiems, kurie siekia paįvairinti savo keliones ir patirti ką nors naujo ir egzotiško.

Baku – didžiausias šalies miestas, esantis prie Kaspijos jūros. Čia gerai išvystyta pramonė: dujų, naftos, automobilių, maisto, statybinių priemonių ir t.t.

Pirmą kartą Baku paminėtas šeštame amžiuje. Miestas per visus laikus priklausė arabams, vėliau chanams, o galiausiai persams. Perijos įtakoje Baku išliko  ilgiausiai. O 18 a. miestą galiausiai užėmė rusai.

Įdomu, kad naujaisiais laikais Baku buvo miestas, gaminantis daugiausiai žibalo pasaulyje.

  1. 2015 metais Baku populiacija buvo 2, 374,000 gyventojų.
  2. Baku įskūręs 92 pėdos žemiau jūros lygio. Tai tik vienas iš dviejų miestų
  3. pasaulyje, kurie yra žemiau jūros lygio, kitas – Amsterdamas.
  4. Baku senovės Romos laikais buvo garsus pirklių taškas. Čia vykdavo mainai tarp vakarų ir centrinės Azijos.
  5. Apsilankę Baku būtinai aplankykite Naftalan Spa. Tai garsi gydykla, kurioje, teigiama, galima išsigydyti viską – nuo impotencijos iki odos problemų. O maudymasis nerafinuotame aliejuje yra tik kartą gyvenime patiriamas dalykas.

Atvykę ir žinoma prieš tai įsigiję pigius lėktuvo bilietus į Baku sužinosite apie šį miestą dar daugiau. Jeigu visad svajojote aplankyti Aziją ar bent pakeliauti už Europos ribų, tai puikus miestas gerai tikrų egzotinių kelionių pradžiai. Vėliau, pažinę Baku, taip pat galėsite pradėti ir tolimesnes keliones į Azerbaidžaną bei kitus jo miestus.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.