Nuorodų katalogas Naujausi.lt

Naujausi.lt yra nestandartinis įmonių ir puslapių katalogas. Priešingai, nei kiti lietuviški katalogai, jis nesukuria kiekvienam puslapiai aprašymų – tik nuoroda tekste. Viskas, ko Jums reikia – nuoroda originaliame straipsnyje, o ne kopijuotas aprašymas per 20 puslapių, kurių kokybę sunku pamatuoti. Straipsniai tam tikromis temomis nuolatos pildomi, todėl Jūsų nuoroda yra labai susijusiame su Jūsų veikla tekste. Viename puslapyje gali būti ir 100 nuorodų, nes teksto yra daug.

nuorodų katalogas

Kaip patekti į Naujausi.lt katalogą?

Užpildykite specialią nuorodos pasiūlymo formą ir per kelias dienas administratorius įdės Jūsų nuorodą ten, kur ji atrodys esanti tinkamiausia. Kelių dienų rezervą pasiliekame tam, kad galėtume paruošti išsamų straipsnį ta tematika, kurioje Jūsų nuoroda bus laikoma natūrali. Tam tikrais atvejais nuoroda į Jūsų puslapį bus įdėta ne vienoje kategorijoje. Taip gali nutikti, kai matysime, jog Jūsų veikla yra įvairialypė ir ją atspindėti galima keliose srityse.

Jei nuorodą reikia pakeisti, susisiekite su mumis el. paštu reklama@vll.lt.

DĖMESIO! Vieną kartą per mėnesį nuorodos bus tikrinamos. Jei nuoroda neveikianti, arba puslapyje aprašoma veikla yra pasikeitusi – ji bus šalinama iš katalogo be perspėjimo.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.