Biurų nuoma Vilniuje: rinkitės geriausią variantą

Kuriant ar plečiant verslą,  viena pirmųjų užduočių paprastai tampa biuro patalpų įsigijimas. Tą padaryti galima dviem būdais: perkant arba nuomojant. Kuris variantas geresnis, kiekvienas verslininkas, įvertinęs savo poreikius ir galimybes, be abejonės, pasirenka pats. Tačiau, kaip rodo praktika, visgi, dažniausiai pasirenkama nuoma. Viena populiariausių – biurų nuoma Vilniuje. Ką reikia apie tai žinoti?

Pirmiausia, ką derėtų žinoti – verslo sąnaudos bet kokiu atveju skirsis, priklausomai nuo to kokiomis sąlygomis nuomositės biuro patalpas. Mes, tuo tarpu, pateiksime biurų nuomos privalus ir galimus trūkumus, kurie, galbūt, padės apsispręsti kaip tinkamiau pasirinkti biurui reikalingas patalpas. Tad, biuro nuomos privalumai:

  • Verslo lankstumas. Į šią sąvoką įeina galimybė didinti arba mažinti biuro patalpas ir, esant poreikiui, keisti jų vietą bei sąlygas. Tokius dalykus labai pravartu atidžiai apsvarstyti prieš pasirašant sutartį. Joje turėtų būti punktas, leidžiantis sutarties sąlygas peržvelgti ir keisti bent jau kas 2-3 metai.
  • Nuomotojas padengia dalį išlaidų. Į tai įeina prieš gaisrinė apsauga, pablogėjusios sąlygos ne dėl nuomininko kaltės, siganalizacija, apibrėžtas avanso dydis ir kt.
  • Nuomininkas be jokių papildomų rūpesčių gauna dalį kitų papildomų paslaugų: aplinkos priežiūra, sugedusio inventoriaus taisymas ir kt. Vėlgi, pasikartosime – jūsų pasirašytos biurų sutarties geros sąlygos yra akivaizdus garantas tolimesnei pelningai verslo plėtrai.

Be abejonės, rūpi klausimas – kokie egzistuoja nuomos trūkumai? Tai:

  • Didesni nei tikėjotės nuomos kaštai. Tame galima ir įžvelgti privalumą: visuomet, prieš pasirašydami sutartį, tai aptarkite su nuomotoju itin atidžiai.
  • Tradicinės nuomos atveju nuomininkas turi įsigyti savo baldus ir įrangą. Grįžtame prie to pačio: viską gerai apgalvokit prieš pasirašydami sutartį.

Įvertinus visu privalumus ir trūkumus, telieka padaryti vieną išvadą: nuomos sutartis bus sėkminga tuo atveju, kai, prieš pasirašydami sutartį,  įvertinsite visu įmanomus privalumus ir trūkumus bei grėsmes jūsų verslo pelningumui. Nuosavo verslo modelį šiuo metu taiko ne viena biuro pardavime besispecializuojani įmonė. Tačiau tokį sprendimą turėtų priimti tik tie verslininkai, kurie savo srityje dirba jau ne vienerius metus ir puikiai žino savo veiklos kryptį.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.