5 priežastys, kodėl turėtumėte rūpintis vandens kokybe

Vandens filtrai lygu geresnis gyvenimas. Kodėl? Vanduo yra visur. Jūsų kūną sudaro apie 70 proc. vandens. Vandenį Jūs naudojate kas dieną buityje, pramonėje, žemės ūkyje. Tačiau, jei geriate, ar kitaip jį naudojate tiesiai iš čiaupo, jame gali būti ir kitų priemaišų.

1.      Dažnai vandenyje yra randamas sieros vandenilis. LTaqua atlieka vandens tyrimus ir nustato šio chemini junginio kiekį Jūsų vandenyje. Sieros vandenilis dažnai turi blogą kvapą, juntamas supuvusio kiaušinio kvapas. Vandens filtrai padės išvengti šio junginio sukeliamo nemalonaus kvapo, neleis jam juodinti metalinių gaminių ar palikti dėmių ant skalbinių.

2.      Oranžinė vandens spalva rodo, jog susidūrėte su dideliu geležies kiekiu. Tačiau nebūtinai vanduo turi būti tokios spalvos. Geležies  dalelės yra ne visada matomos vandenyje.

Pastebite, jog išdžiūvus vandeniui stiklinėje ar kriauklėje atsiranda rūdžių dėmes? Geležies prisotintas vanduo palieka šias dėmes ir gadina paviršius. Taip pat geležis suteikia vandeniui, kavai, arbatoms metalo skonį. Vandens filtrai išvalys vandenį, taip panaikindami metalo skonį ir neleisdami jam gadinti Jūsų turto.

3.      Fluoras taip pat yra dažna vandens priemaiša, dėl kurios išsivysto dantų fluorozė. Vandens filtrai normalizuoja fluoro kiekį vandenyje. Taip profilaktiškai apsaugo Jūsų ėduonį ir sutrikdytą kalcio ir magnio apytaką organizme.

4.      LTaqua vandens filtrai nustato Jūsų vandens kietumą. Kietas vanduo yra dažna sausos odos priežastis. Aukštas magnio ir kalcio kiekis daro vandenį kietesniu. Nenormalus šių medžiagų lygis gali sukelti galvos skalpo niežulį ir susilpninti sveiką odos barjerą, reikalingą kovojant su bakterijomis ir infekcijomis. 

5.      LTaqua vandens filtrai yra skirti ne tik Jūsų namas. Galbūt turite asmeninį verslą ar įmonę? Maisto pramonė, viešbučiai, sporto klubai, biurai, automobilių plovyklos, farmacijos ar kitą įmonė, naudoja vandenį kiekvieną dieną.

Vandens filtrai pagerins Jūsų paslaugos lygį. Taip auga naujų klientų ratas ir darbo aplinkos kokybė.

Jūs kaip ir kiekvienas šiuolaikinis žmogus norite pasinaudoti naujomis technologijomis. Dėl aukštos kokybės funkcijų LTaqua vandens filtrai pašalina geležį, minkština vandenį, nudruskina jį ir atlieka kitus mechaninius vandens valymus. Vandens filtrai – šiuolaikinė technologija skirtą gerinti Jūsų sveikatą ir gyvenimo kokybę.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.