Apsauga nuo viruso: kaukės yra pagrindinė apsaugos priemonė

kaukės

Nuo viruso apsisaugoti būdų yra labai daug. Kol vieni teigia, kad nėra dėl ko tokiu metu išvis eiti iš namų, kiti nesutinka ir supranta, jog net ir koronaviruso akivaizdoje tenka nueiti į parduotuvę, nuvykti į darbą ar susitvarkyti kitus reikalus. Visgi tikrai ne visi gali savo sveikatą saugoti būdami namuose, todėl tenka į pagalbą nusigriebti puikias apsaugines priemones, kurios leidžia apsisaugoti būnant viešose vietose. Ypač pavojinga yra būti uždarose vietose, kur buriuojasi daug žmonių, būtent todėl parduotuvėse reikia pagalvoti apie papildomas apsaugos priemones ir kuo kokybiškesnę veido kaukę, kuri būtų uždėta ne dėl vaizdo, bet iš tiesų saugotų nuo neigiamai organizmą veikiančių mikroorganizmų.

Kaukės yra pagrindinė apsaugos priemonė, todėl jai skirti dėmesio būtina. FFP3 respiratoriai kol kas yra geriausias būdas saugoti savo kvėpavimo takus, nes jie filtruoja labai didelę dalį ore esančių dalelių, kas yra labai gerai, jei sveikata jums yra itin svarbi. Vienkartinės kaukės, kurios naudojamos ir medikų, taip pat gali būti puiki apsauga, bet tik labai trumpą laiką. Žinoma, jos puikiai užteks apsipirkinėjimams parduotuvėse, nes ten dažniausiai visos dienos tikrai neužtrunkama. FFP3 respiratoriai labiau tinkami tokiais atvejais kai apsauga reikalinga ilgesniam laikui. Kadangi jie pritaikyti net 8 valandoms, jų patogumas kur kas geresnis, todėl su juo išbūti visą dieną nebūna sunku.

Medžiaginės kaukės nėra rekomenduojamos, nes jos praverčia tik tais atvejais, kai ją dėvi sergantysis. Tuomet šiek tiek sumažėja šansas, jog jis apkrės šalia esančius asmenis. Žinoma, tokia apsauga yra menka, bet kuri kita kaukė apsaugotų labiau, tačiau tai yra geresnis variantas nei nenaudoti nieko. Taip pat medžiaginės kaukė gali būti naudojamos kai patalpoje visi yra su kaukėmis.

Visgi svajojantiems apie kiek įmanoma maksimalų apsisaugojimą, reikia ne tik apie kaukę pagalvoti, bet ir apie dažną rankų plovimą bei dezinfekavimą. Rekomenduojama dezinfekavimo skysčio visada su savimi turėti bent mini buteliuką. Taip pat puikiomis papildomomis apsaugos priemonėmis gali būti skydai ir, žinoma, pirštinės, kurios labai praverčia parduotuvėse, kur tenka paliesti labai daug paviršių.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.