Sala virtuvėje ir kiti nestandartiniai sprendimai

nestandartiniai baldaiVirtuvės interjeras gali tapti varginančiu galvos skausmu – siekdami priimti optimaliausią sprendimą, turėtumėte pasitarti su profesionaliais baldininkais ir dizaino specialistais, kurie pateiks racionalių pasiūlymų konkrečioje situacijoje. Ieškant kokybiškų virtuvės baldų, paprastai vertinami du esminiai pasirinkimo kriterijai – galite rinktis masiškai gaminamą produkciją arba nestandartinius baldus. Konkretus pasirinkimas priklauso nuo jūsų interjero vizijos ir finansinių galimybių. Nors masiškai gaminami baldai reikalauja mažesnių išlaidų, tokie namai atrodo šabloniški ir dažnu atveju – gana nuobodūs. Tuo tarpu nestandartinės gamybos baldai leidžia realizuoti novatoriškas interjero idėjas, tačiau namų įrengimas reikalauja ne tik didesnių investicijų, bet ir daugiau laiko.

Vienas novatoriškiausių ir sparčiai populiarėjančių sprendimų Lietuvos virtuvėje –patalpos centre įrengta sala. Tai reiškia, kad dalis virtuvės baldų yra suprojektuoti virtuvės viduryje (arba beveik viduryje). Šis sprendimas rekomenduojamas netradicines idėjas vertinantiems pirkėjams ir erdvioms virtuvėms. Paprastai sala – tai spintelė, stalas su kriaukle ar virykle, taip pat – ir darbastalis, skirtas maisto ruošimui. Konkretus baldų išdėstymas ir salos funkcionalumas realizuojamas, atsižvelgiant į individualius pirkėjų poreikius. Itin dažnai prie salos baldų yra statomas baras ar valgomasis stalas.

Virtuvės sala, kaip ir kiti nestandartiniai baldų sprendimai, patiks ne visiems. Itin dažnai baiminamasi ir dėl to, kad toks pasirinkimas užims daug bereikalingos vietos. Šiuo atveju reikėtų prisiminti, kad salų dizainas ir matmenys gali būti gana laisvai pasirenkami, tačiau aplink salą turi likti erdvės vaikščiojimui ir laisvam judėjimui po virtuvę. Primename, kad salos įrengimas – tai ne tik išskirtinis dizainas, bet ir funkcionalus virtuvės erdvės išnaudojimas, t. y. tinkamai suprojektuota virtuvė sumažina vaikščiojimui nuo kriauklės iki viryklės skirtą laiką. Be to, platus stalviršis užtikrina sklandesnius ir greitesnius maisto ruošimo procesus. Dar vienas privalumas – paprastai virtuvės, kuriose įrengiama sala, išsiskiria patogiu daiktu išdėstymu, t. y. viskas, ko jums prireiks, bus po ranka.

Virtuvės salos rekomenduojamos modernesnio dizaino virtuvei, taip pat erdvioms patalpoms, kuriose derinami ir kiti nestandartiniai baldai. Kitaip sakant, sala – puikus pasirinkimas virtuvei, kur masiškai gaminami baldai negali užtikrinti efektyvaus erdvės išnaudojimo. Primename, kad modernumas neatsiejamas nuo praktiškumo. Tinkamai suplanuotos virtuvės salos – praktiškas sprendimas, palengvinantis daugelį kasdienių darbų, pvz., ant kai kurių stalviršių galima pjaustyti maisto produktus, todėl nereikės sukti galvos dėl pjaustymo lentučių. Dažnai montuojamas ištisinis salos stalviršis, kuris gali atlikti ir valgomojo stalo funkciją.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.