Baldų gamyba iš stiklo: ką rinktis ir kur naudoti?

baldų gamybaStiklas – elegantiška ir išskirtinė medžiaga, namų interjere dažniausiai atrandanti vietą kaip dekoro detalė. Tačiau baldų gamintojai neslepia, kad vis dažniau stiklas namuose naudojamas ir kaip baldų dalis. Be to, pastaruoju metu itin populiarėja stiklinių baldų gamyba. Dažniausiai tokio tipo baldus renkasi išskirtinį dizainą ir stilių mėgstantys žmonės.

Kodėl verta rinktis stiklinius baldus?

  • Visų pirma, baldų gamyba iš stiklo turėtų sudominti tuos, kurie renkasi baldus, gaminamus ekologiškai. Pats stiklas, kaip baldų medžiaga, yra natūralios kilmės. Stiklas gaminamas iš kvarcinio smėlio ir šarmo, tad stiklo baldai neturi kenksmingų medžiagų ir nekenkia aplinkai.
  • Dažnai žmonės mano, kad stiklas yra labai trapi medžiaga, su kuria reikia itin atsargiai elgtis. Dėl šios priežasties toli gražu ne kiekvienas linkęs rinktis baldus iš stiklo. Tačiau iš tiesų šiuolaikinės technologijos jau gamina gana tvirtą stiklą, kurio nereikia perdėm saugoti.
  • Jei manote, kad stiklas yra statiška medžiaga, nustebsite sužinoję, kad tai ypač lanksti ir formavimui paslanki medžiaga. Stiklo gaminiai gali būti pačių įvairiausių formų, storių ir išmatavimų. Todėl baldų gamintojai neslepia, jog stiklas yra puikus pasirinkimas tuomet, kai užsakoma išskirtinių baldų gamyba pagal individualius pageidavimus.
  • Šiais laikais stiklas gali būti labai dinamiškas ir įvairus. Ypač populiarūs baldai iš dekoruoto stiklo, kuris nebūtinai turi būti skaidrus ir permatomas. Įvairiose namų vietose ne retai statomi dekoruoto ir tonuoto stiklo baltai, tokie kaip staliukai, lentynos, pertvaros. Stiklas taip įneša naujos energijos į namus, kartu atverdamas erdvę ir suteikdamas jai šviesos.

Kur rinktis stiklinius baldus?

Manote, kad stiklo baldus sunku pritaikyti namuose? Iš tiesų stiklas yra gana universalus, tad puikiai dera įvairaus interjero patalpose. Dažnai baldų gamyba iš stiklo naudojama klasikos, moderno, skandinaviško stiliaus namams apstatyti. Įvairiose namų erdvėse galima atrasti vietos stiklui. Virtuvėje pravers dekoruoti stiklo durys, vonioje praplėsite erdvę panaudoję joje nedidelę stiklinę spintelę, o kambaryje ar terasoje pastate stiklinį staliuką, įpūsite daugiau romantikos ir jaukumo į erdvę. Nepamirškite ir stiklo dekoro, pūsto, deginto, lieto stiklo gaminiai įvairiose namų erdvėse sukuria išskirtinį interjerą ir suteikia namams daugiau šviesos.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *