Pjūklų dalys internetinėje parduotuvėje agropartsbaltija.lt

Turėdami nuosavą pjūklą neišsiversite be atsarginių dalių, todėl mes siūlome platų asortimentą įvairių modelių ir markių grandininiams pjūklams. Detales galite įsigyti internetinėje parduotuvėje agropartsbaltija.lt. Mes užtikrinsime prekių kokybę ir greitą pristatymą tam, kad galėtumėte be vargo pašalinti visus pjūklo gedimus. Mūsų parduotuvėje pristatomos pačios įvairiausios detalės: smeigės, karteriai, sankabos dalys, variklių dalys, oro filtrai, kuro filtrai ir t.t.

Mes siūlome labai platų prekių asortimentą, tam, kad kiekvienas pjūklo savininkas surastų tai, ko reikia. Sodybų šeimininkams nebūtina galinga ir brangi įranga, todėl jie kartais pasirenka pigesnius, kinietiškus pjūklus ar mažiau žinomus prekinius ženklus. Turime detalių ir tokiems pjūklams bei sodo technikai. Taip pat galime pasiūlyti smeiges ir kitas dalis, skirtas gerai žinomų gamintojų pjūklams, kaip „Husqvarna“, „Partner“, „Jonsered“.

Kokybiškos smeigės

Šios detalės naudojamos kaip atrama giliai pjaunant medį. Jos užtikrina stabilų ir efektyvų darbą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti:

  • Smeiges, skirtas „Partner“ pjūklų modeliams „P365“, „P405“, taip pat „Husqvarna“, „Jonsered“ pjūklams.
  • Pjūklų smeiges „Jonsered“ 2036, 2040, CS2137, CS2138C. Jos taip pat tinka „Husqvarna“, „Partner“ pjūklams.

Garantuojama 100 % šių prekių kokybė, greitas pristatymas visoje Lietuvoje bei saugus atsiskaitymas. Tai pagrindiniai požymiai, rodantys, kad pardavėjui svarbus jo klientas ir rūpinamasi visais jo poreikiais.

Norėdami grąžinti netinkamą detalę, visada galėsite tai padaryti, jeigu ji yra nepanaudota, nepažeista.

Agropartsbaltija.lt tai detalės miško ir sodo technikai

Mūsų prekės tinkamos daugiau nei 100 pjūklų prekinių ženklų. Parduodamos ne tik populiarios detalės, kaip grandinės, juostos, variklių sistemos, kuro sistemos, bet ir rečiau randamos prekės – smeigės, tepalo švirkštai, apsaugos priemonės.

Agropartsbaltija.lt prekiauja kokybiškomis sodo technikos detalėmis. Tai žoliapjovėms, sodo traktoriukams, vejapjovėms, krūmapjovėms skirtos prekės.

Siūlome įsigyti variklių sistemų, skirtų „Husqvarna“, „Kohler“, „Honda“, „Briggs & Stratton“, „Robin“, „Yamaha“, „Yanmar“, „Tecumseh“ gamintojams. Taip pat dalių „Makita“, „Wacker“ technikai.

Pasirūpinkite savo pjūklu ar sodo technika laiku atlikdami techninės apžiūros darbus, įsigydami atsarginių detalių, kad galėtumėte sėkmingai darbuotis sezono metu.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.