Kaip išsirinkti toniką pagal odos tipą?

Kiekviena veido savininkė turėtų žinoti savo  veido tipą ir pagal tai rinktis  toniką. Riebiai odai tiktų tonikas sutraukiantis poras ir naikinantis bakterijas. Priemonės kurios skirtos riebiai odai, dažnai savo sudėtyje turi alkoholio, jis pašalina odos išskiriamus riebalus, bet kartais perdaug išsausina odą, todėl geriau rinktis priemones ne su alkoholiu, o su glikoliu, salicilo arba AHA rūgštimis. Mišriai odai reiktų produkto, kuris drėkina, gaivina, tonizuoja svarbiausia, kad per daug nesausintų veido odos. Sausai odai  geriausiai tiktų tonikas, kuris minkština, drėkina ir savo sudėtyje turi hialiurono rūgšties, alijošiaus ir vitamino E. Jautrios odos moterims reiktų raminančio produkto papildyto ramunėlėmis, beta, gliukonatais. Brandžiai odai tiktų tonikas, kuriuo sudėtyje būtų hialurono rūgšties, glicerino, lecitino.

Kada naudojamas veido tonikas?

Tonikas naudojamas nuvalius makiažą, nusiprausus odą  su prausikliu ar nušveitus šveitikliu ir tik po to naudojamas veido kremas. Priklausomai nuo sudėties tonikas padeda  tonizuoti ir atlikti tam tikras funkcijas: sutraukti poras esančias ant veido odos, paruošti veido odą kitoms kosmetikos priemonėms, subalansuoja odos PH, nuvalo makiažo likučius ir kitokius  nešvarumus, drėkina, gaivina, tonizuoja odą.

Kokias veido priemones išsirinkti rudeniui?

Prasidėjus rudeniui, veido odai reikalingas maitinimas, rekomenduojami pilingai, kaukės ir serumai, o jų sudėtyje ieškoti: hialuronų, amino rūgščių, šlapalo ir B, E vitaminų. Žiemą būtinai reikia maitinančio kremo ypač  sausos odos savininkėms, o riebiaodėms maitinimo reikia mažiau, negu sausiaodėms, o kad  oda būtų graži, lygi vien kremo neužteks, būtina naudoti prausiklį pagal odos tipą, toniką arba purškiamą ląstelinį vandenį. Odos priežiūrai reikalingas serumas, nes jis  turi savybę į odą, skverbtis kur kas  giliau negu kremas. Serumas parenkamas pagal odos tipą su hialuronu, vitaminu E, ne tik drėkina ir maitina, bet ir vitaminizuoja, gaivina odą. Po serumo yra tepamas kremas. Atsižvelgiant į odos tipą, sezoniškumą, kosmetikos priemones galima keisti ir ieškoti tinkamiausio varianto.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *