Netradicinė terapija

terapija

Netradicinė terapija- padeda tiems žmonėms, kurie pasiruošę primti pagalbą. Su pacientais dirba specialistai, sertifikuoti Reiki meistrai, mokytojai, parapsichologai, netradicinės medicinos  specialistai.

Reiki-universali gyvybinė  energija

Reiki- universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema- savigydos  ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Universali gyvenimo energija  gali būti panaudota savigydai, energijų balansavimui, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Tai pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki energija teka kaip vanduo į mūsų aurą, organus ir sistemas, pirmiausia užpildo giliausias vietas, kurios labiausiai reikalauja dėmesio. Paskui energija kyla ir pripildo visą mūsų esybės indą gyvybine energija, kuri ne tik valo, bet ir nuima įtampas ir energetinius blokus, sveikatina mūsų organizmą, užpildo meile ir šviesa kievieną mūsų ląstelę. Kiekvienas Reiki seansas gali būti kitoks. Pirmą kartą atliekant seansą sprendžiasi svarbiausios problemos tiek fiziniame, tiek dvasiniame lygmenyje.

Ar gydymo įstaigose šis metodas naudojamas?

Gydymo įstaigose šis metodas dažniausiai naudojamas, kaip papildoma priemonė, šalia įprastų medicinos procedūrų. Reiki metodą gydytojai pripažino dėl to, kad jis padeda ligoniams pasveikti, naudojant mažiau vaistų, sumažėja jų pašalinis poveikis, komplikacijų skaičius po operacijų, pagerėja ligonių būklė po chemoterapijos, pasitaiso jų nuotaika.

Visapusiškas dvasinis stuburo ištiesinimas

Visapusiškas dvasinis stuburo ištiesinimas- dvasinio ir fizinio kūno kelias į gerą savijautą. Neskausmingas procesas, kurio metu anatomiškai atsistato iškrypę dubens kaulai, mentės, išsitiesina stuburas, susivienodina skirtingas kojų ilgis. Po procedūros išnyksta nugaros, pečių, kelių, raumenų, migrenos skausmai ir kt.

Filmų terapija- pagalba iš ekrano

Psichologai, praktikuojantys šią terapijją, tikina, jog filmai yra itin galingi ir paveikūs mūsų sąmonei. Filmuose herojų charakteriai aiškūs, apibrėžti, konkrečios bei itin išryškintos jų problemos, santykių krizės bei įvairiausi  sprendimai. Žmogus į   herojus ir pačias  istorijas  žiūri iš šalies, tarsi atsiribodamas, tačiau iš tiesų filmas tampa tarsi tramplinu į savęs atradimą ir asmenybės analizę.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.