Kompresoriai Kaune: kur gali būti panaudoti šie prietaisai?

kompresoriaiSąvoką „kompresoriai“ tikriausiai esae girdėję kiekvienas, tačiau paklaustas, su kuo šis „valgomas“ arba, konkrečiau, kokią funkciją atlieka dažnas tik truktelėtų pečiais. Tai – prietaisas, skirtas oro, dujų ar garų suslėgimui. Kompresoriai Kaune, kaip ir kitame mieste (aišku, mažuose miesteliuose su šio pirkinio paieškomis gali būti sudėtinga) – ne problema. Tiesa, šiame straipsnyje aptarsime ne kompresorių prekybos vietas, bet sritis, kuriose šis prietaisas gali būti panaudotas.

Jei auto serviso darbuotojai neturėtų kompresoriaus, daugelis kasdienių darbų, kurie įprastai atliekami akimirksniu, taptų sunkiai įveikiama užduotimi net ir labiausiai pasportavusiam mechanikui. Kompresoriui,  prieš tai prijungus šį prie pneumatinės įrangos, varžtai pasiduoda akimirksniu! Priešingu atveju meistrui, norinčiam (o tiksliau – turinčiam) šiuos įveikti, tektų „apsiginkluoti“ raktais bei, aišku, fizine jėga, kuri, tikėtina, iki darbo pabaigos greitai išgaruotų. Autoservisų savininkai neabejotinai žino, kur parduodami kompresoriai Kaune.

Dažykla – kita vieta, kuriose aktyviai naudojami kompresoriai. Puikus pavyzdys – jau minėti autoservisai, tik orientuoti į kitą paslaugą – ne vien transporto priemonių remontą, bet estetinį šių atstatymą: kėbulo remontą, lyginimą, dažymą, kėbulo geometrijos atstatymą. Oro kompresorius reikalingas paskutiniame žingsnyje, kai, atlikus visus paruošiamuosius darbus, gali būti pradedamas dažymas. Oro kompresoriai, prijungiami prie vadinamųjų pulverizatorių (šių paskirtis – tolygus dažų pūtimas), sukuria šių veikimui būtiną vienodą oro slėgyje. Profesionaliose dažyklose teptukais niekas nesidarbuoja, tad kompresoriai čia tiesiog būtinybė.

Gamybos įmonėse, kuriose atliekamas tam tikrų gaminių surinkimas, norėdamos užtikrinti didesnį darbo našumą, naudoja kompresorius. Kaip viskas vyksta? Tiesiog kniedikliai, kurie su kniedėmis jungia atskiras detales, prijungiami prie oro kompresoriaus. Aišku, didesnės įmonės šios funkcijos atlikimui naudoja modernesnę techniką, tačiau smulkiosioms rinkoms „žuvelėms“ labai pasitarnauja ir minėta technika.

Ir tai – tikrai ne visos sritys, kuriose gali būti panaudoti kompresoriai Kaune. Aišku, ne tik Kaune, bet ir įsigyti bet kuriame kitame Lietuvos mieste ar naudojami bet kurioje šalies vietos įsikūrusioje įmonėje. Naudojant šiuos prietaisus, tam tikros funkcijos gali būti atliekamos kur kas greičiau bei efektyviau nei jas atliktų darbuotojas savo rankomis. Kompresorius parduoda ir “Kompresorių centras” UAB.

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.