Vestuvių mados 2015 metais

pagrindines tendencijasBe abejo, beveik kiekvienais metais vedybos būna švenčiamos vis kitaip – keičiasi vestuvių idėjos, mados, spalvos, tendencijos. Šiame straipsnyje pristatysime pagrindines tendencijas, kurios turėtų karaliauti prasidėjusiais ožkos metais.

Ryškesnių spalvų žiedai – tai vienas iš įdomiausių šiuometinių vestuvių pasikeitimų. Jeigu anksčiau populiariausi vestuvių žiedai buvo iš platinos arba baltojo aukso, tai dabar į madą grįžta raudonos arba geltonos spalvos, ryškiai spindintys žiedukai. Tegul tas raudonas žiedukas jums primena apie rusenančią aistrą – taip jūs tikrai su savo mylimu žmogumi nepaskęsite kasdienybėje. Tačiau, labai gerai apgalvokite prieš priimdami tokį novatorišką sprendimą žiedui. Žiedų mados ateina ir praeina, o su žiedu jums teks „draugauti“ visą vestuvinį gyvenimą. Taigi, nesinorėtų, kad pasirinktas žiedas po penkių metų atrodytų tiesiog juokingai ir neskoningai.

Suknelės su lengvais nėriniais – antra tendencija, tinkanti 2015 metams. Pačios populiariausios suknelės bus puoštos Swarowskio deimantais, turės daug kitų gana brangių detalių ir papuošimų. Ir toliau pirmaus permatomo audinio suknelės, be abejo, baltos spalvos. Daugelis jaunųjų rinksis pūstas sukneles, primenančias princesę iš pasakos. Visgi, nebijokite pasirinkti kitos nei balta spalvos – dabar yra labai skoningai sukurtų išskirtinių suknelių kitomis spalvomis.

Kalbant apie vestuvinių spalvas, į madą vėl sugrįš mėlyna spalva – ji primins apie šeimos darną ir tobulą ramybę dviese. Be abejo, galite rinktis ir kitas švelnias, šviesas spalvas, tokias kaip geltona, balta, šviesiai žalia. Visgi, sidabras ir auksas niekur nedings – šios spalvos ir įvairūs galimi deriniai ir toliau bus populiarūs. Viena iš pagrindinių 2015 metų spalvų bus marsala (raudona – ruda), taigi įterpkite šią spalvą į savo vedybų dekorą jei norite būti madingi.

Didelis grietinėlės spalvos tortas – puikiausias gardumynas jūsų vedyboms. Kai kurie jaunieji dar rinksis šviesiai mėlynos spalvos tortą. Visgi, panašu, kad iš mados išeina senamadiški ryškiai baltos spalvos tortai. Sudėtingi tortai, kurie atrodo lyg tikras architekto šedevras, jau taip pat praranda populiarumą – juos vis dažniau pakeičia tiesiog dideli, patogūs ir skanūs tortai, kurių užtenka visiems jūsų gražiosios šventės svečiams. Torto išvaizda svarbu, tačiau ne ką svarbiau jo skonis. Prieš užsakydami tortą, būtinai susitarkite degustacijai.

Vestuvių dekoro tendencijos jus taip pat nustebins – į populiarumo topo viršūnę grįžta varis, kuris kartu su auksu ir sidabru sukurs įspūdingą jūsų vestuvių šventės dekorą. Tačiau, neverta pamiršti gėlių – jų 2015 metų vedybose bus labai daug, o kaip gi ne? Koks vestuvių dekoras be gausybės nuostabių gėlių? Tai nemirštanti klasika.

Kalbant apie gėles, artimiausiais metais pamatysite daug jurginų, bijūnų, hortenzijų. Populiarumo įgaus ir angliškosios rožės. Žinoma, vedybų gėles būtina derinti prie kiekvienų vestuvių atskirai, kad visos idėjos ir sumanymai neprieštarautų vienas kitam. Beje, vienas iš naujausių vestuvinių aksesuarų, susijusių su gėlėmis – gėlių siena. Ši mada atsirado visai neseniai, po kelių garsenybių vestuvių įspūdingame gėlių sienos fone. Taigi, peržvelgus tokių garsenybių kaip West ir Kardashian vestuvių nuotraukas tampa aišku, kad gėlių siena yra skoningas pasirinkimas, sulauksiantis įspūdingo populiarumo 2015 metais.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *