Šilumos siurbliai – populiarus pasirinkimas ne tik namuose, bet ir biuruose

šilumos siurbliai

Įrenginėjant namus ar biurus šiandien ieškoma naujausių, moderniausių, labiausiai pasiteisinančių sprendimų dėl šildymo. Vienas populiariausių pasirinkimų – šilumos siurbliai. Jei šiandien lengvai pritaikomi ne tik namuose, bet ir biuruose, yra vertinami dėl savo modernumo ir universalaus pritaikymo.

Paprastas montavimas ir pajungimas

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl šilumos siurbliai taip vertinami yra paprastas jų montavimas ir pastatymas. Tai ypač aktualu ne tik ieškant šilumos sprendimo namams, bet ir biurams. Norint įsirengti šilumos siurblį, nereikalingi kasimo ar gręžimo darbai, kurie ne tik brangiai kainuoja, bet kartais yra sunkiai įgyvendinami.

Šilumos siurblys dažniausiai montuojamas iš dviejų dalių: vidinio ir išorinio bloko. Abu blokai yra sujungiami vamzdeliais. Išorinis blokas ima orą iš lauko ir paverčia jį šiluma arba šaltu oru, priklausomai nuo to, koks yra metų laikas ir kokia veikimo programa nustatyta. Tai reiškia, kad vos per pusdienį biure ar namuose galima įrengti šilumos siurblį. Tai ne tik neužtruks ilgai, bet ir brangiai nekainuos.

Pasirinkimas pagal poreikius

Priklausomai nuo to, kokie yra Jūsų poreikiai ar patalpos, kurias reikia apšildyti dydžiai, galima rinktis skirtingus šilumos siurblius.

  • Oras-oras šilumos siurbliai yra ypač populiarus pasirinkimas biuruose, komercinėse patalpose. Taip pat tai puikus pasirinkimas tuomet, kai reikia apšildyti nedideles erdves. Kaip šilumos šaltinis nedideliems namams, sodams, sodyboms. Arba kai ieškomas papildomas šilumos šaltinis.
  • Oras-vanduo šilumos siurblių veikimo principas yra visiškai toks pats. Tad jis taip pat gali tiek šildyti patalpą, tiek ją vėsinti. Tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, kad ši siurblio sistema dar ruošia ir šiltą orą. Todėl tai geras pasirinkimas grindiniam šildymui arba kai norite apšildyti namus ar biurą radiatoriais.

Lengvas valdymas

Dar viena priežastis, kodėl šilumos siurbliai yra tokie populiarūs, tai paprastas jų valdymas. Šilumos siurblio nereikia nuolat prižiūrėti, ką reikia daryti kurenant namus su kietuoju kuru. Be to, jeigu siurblys veikia biure, jį reguliuoti gali bet kuris darbuotojas, kiekvienas lengvai supras sistemą. Siurblį galima reguliuoti pulteliu arba per išmaniąją programėlę. Tai reiškia, kad jį įjungti ar išjungti galite net iš kitos patalpos ar net nebūdami namuose.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *