Kuo vaikui gali būti naudingi radijo bangomis valdomi žaislai?

Šiuolaikinis pasaulis yra pilnas žaislų. Apsilankius tiek fizinėje, tiek ir elektroninėje vaikams skirtoje parduotuvėje Jus pasitiks lentynos, kupinos pačių įvairiausių žaislų. Vieni jų bus skirti patiems mažiausiems, kiti šiek tiek didesniems, o paskutinieji – jau patiems vyriausiems vaikams. Vieni išskirtiniausių rinkoje yra radijo bangomis valdomi žaislai. Jų vaikystėje troško daugelis. Dabar tokio tipo žaislus yra labai lengva įsigyti elektroninėje parduotuvėje, kur parduodami vaikams skirti žaislai.

Radijo bangomis valdomi žaislai gali būti naudojami žaidimams tiek viduje, kambaryje, tiek ir lauke. Jais žavisi ir mažesni, ir didesni vaikai. Juk svarbiausia, kad žaislą gali valdyti pats vaikas! Visi radijo bangomis valdomi žaislai turi specialų valdymo pultelį. Jo dėka žaislas, kuris dažniausiai yra mašina, džipas, motociklas ar keturratis, bet taip pat būna sukonstruojami ir įvairūs gyvūnai, net ir tokie, kuriuos galima naudoti vandenyje, t.y. vonioje, baseine, ežere, ar bet kur kitur, kur yra gėlas vanduo.

Tėvams, perkantiems žaislus vaikams, taip pat yra svarbus lavinimo aspektas. Tad ar radijo bangomis valdomi žaislai atlieka tokią funkciją? Taip, žinoma. Visų pirma tokio tipo žaislas labai puikiai gerina regos-motorinę koordinaciją. Radijo bangomis valdomas žaislas gana greitai gali judėti, tad mažylis seka žaislą savo akutėmis ir jam reikia suvokti jo judėjimo trajektoriją. Tad kuo puikiausiai yra lavinamas ir erdvinis intelektas, suvokimas bei padidėja vaiko miklumas. Žinoma, reikia pridurti, jog toks žaislas taip pat gerina vizualinį suvokimą bei labai stiprų gebėjimą atskirti, prisiminti ir atpažinti tai, ką vaikas mato. Jeigu su tokiais žaislais žaidžia vyresni vaikai – jiems greitai kyla klausimai ir kaip radijo bangomis valdomi įrenginiai pradeda važiuoti, kuris mygtukas jį pajudina viena ar kita kryptimi ir kaip apskritai toks modeliukas veikia. Tad smalsumas bus tikrai patenkintas ir atsakyta ne vieną svarbų klausimą.

Lai kiekvienas vaikas, gavęs radijo bangomis valdomą žaislą, pats sugalvoja įvairias istorijas bei situacijas ir susikuria tokią žaislui skirtą aplinką, kurioje galės išlaisvinti visą savo kūrybišką vaizduotę ir kartu su modeliuku leistis į naujus nuotykius.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *