Puodeliai su lėkštute – patogus ir stilingas pasirinkimas

Puodelius namuose naudojame kiekvieną dieną ir dažnai turime netgi savo mėgstamiausia. Kai kurie žmonės kavą geria iš vieno, o arbatą iš kito puodelio. Kai kurie puodeliai skirti tik svečiams, o kai kurie – savaitgalio ritualams. Paprasta ir patogus pasirinkimas yra ir puodeliai su lėkštute. Tai ne tik funkcionalus, bet ir stilingas sprendimas.

Kur panaudoti puodelius su lėkštute?

Puodeliai su lėkštute dažniausiai parduodami kaip nedidelis rinkinukas. Jame yra stilingas puodelis, tokios pačios medžiagos ir stiliaus lėkštute ir prie rinkinio derantis šaukštelis. Ar žinojote, kur patogu ir naudinga panaudoti tokį nedidelį rinkinuką?

    • Tvarkai. Pirmiausia, tai šie puodeliai yra sugalvoti tam, kad ant stalo būti tvarkinga ir švaru. Kai pasimaišote gėrimą šaukšteliu, dažniausiai jį dedame ant lėkštutės, tačiau ne visų puodelių lėkštutės yra tam patogios. O kai kurie žmonės geria kavą ar arbatą iš puodelių, kurie iš viso neturi lėkštutės. Tad jeigu norite, kad nereikėtų ant stalo statyti papildomų lėkštučių arba ant stalo negulėtų nešvarūs šaukšteliai, puodeliai su lėkštute yra puikus pasirinkimas.

    • Svečiams. Šie rinkinukai yra ne tik labai funkcionalūs, bet ir iš tiesų stilingi. Todėl dažnai tokie puodeliai yra naudojami priimant svečius. Labai patogu, nes šalia puodelio galima padėti nedidelį saldainiuką ar užkanduką svečiui prie kavos pasivaišinti.

    • Kavai terasoje. Tokiuose vietose, kur staliukai kavai yra nedideli, puikiai tinka puodelio ir lėkštutės rinkinukas. Taip pat vietose, kur yra nedaug indų. Pavyzdžiui, mėgstate gerti kavą terasoje, pavėsine ar pirtyje ir nesinori iš virtuvės nešioti indų? Keli tokie puodeliai puikiai pravers. Be to, jeigu terasoje staliukas kavai nedidelis, puodelio su lėkštute variantas tiks idealiai. Jis taupo vietą ir yra labai patogus. Net jeigu puodelį reikia atsinešti iš virtuvės, kartu su lėkštute ir šaukšteliu nešti bus daug patogiau ir saugiau.

    • Dovanai. Dažnai puodeliai su lėkštute perkami kaip dovana. Tai puikus pasirinkimas, jeigu norite kažką gražaus ir stilingo padovanoti artimam žmogui. Labai dažnai puodeliai pasirenkami kaip dovana Valentino dienai, taip pat per Kalėdas, gimtadienius ar kitas šventes. Tai bus puikus dovanos pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims, kurie mėgsta mėgautis stilingais ir kokybiškais indais.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.