Suknelių nuomos puktai, kaip pasirinkti saloną?

vestuvines suknelesKasdien girdime galybę moterų istorijų apie vestuvines sukneles. Linksmų ir nelabai. Apie pavykusius ir nepavykusius siuvinius. Apie idealiai tinkačias sukneles ir apie tokias, kurios pravirkdo damą likus dienai iki šventės, kai jau nebėra išeities. Apie nuomos salonus, kuriuose išsirenka svajonių sukneles ir kurios iki šventinės dienos tampa padėvėtais ‘skudurėliais’ su kuriais turi žingsniuoti iškėlusi galvą. Pirkti, nuomotis, siūdintis – štai kur klausimas! Savi pliusai ir minusai, kurie neduoda ramybės dažnai merginai. O jei nepavyks? O jei neatrodysiu taip, kaip norėčiau?

  • Jei svajojate apie sudėtingą, didžiulę, tikrą princesišką suknelę, o finansai kiek riboja nusipirkti, tai yra puiki išeitis. Nereikės galvoti nei kur tokią laikyti po šventės, nei kam parduoti.
  • Nuomos punktų yra didelis pasirinkimas, tad tikrai rasite bent vieną savo mieste, jums nereikės važiuoti kažkur kitur. Jei jau atsitiktų taip, kad nerasite nuomos punkto, jį tikrai rasite kur nors netoliese. Akivaizdu, kad nesirinksite važiuoti kažkur toli nuomuotis suknelės, juk ją vėliau reikės nuvežti atgal.
  • Žinoma, atsižvelkite į tai kokių drabužių norite, kadangi kiekvienam nuomos pukte jie yra skirtingi. Vienur galite rasti paprastesnio tipo vestuvines sukneles, o kitur kiek prabangesnes. Priklausomai nuo to, ko Jums reikia – pavyks atrasti labiausiai tinkamą variantą.
  • Suknelių nuoma užsiimančios profesionalės teigia, jog beveik nebūna klienčių, kurios visame punkte nerastų kažko, kas patiktų ir tiktų būtent joms. Juk nuomos punktas kiekvienais metais atnaujina savo garderobą ir nuolat moterims gali pasiūlyti naujų drabužių, dažnai net egzempliorių iš naujausių garsių dizainerių kolekcijų.
  • Merginos taupančios savo laiką, pinigus ir pasitikinčios savimi, dažniausiai apsisprendžia, kad suknelių nuoma – puikus pasirinkimas jų svarbiajai šventei. Tereikia gero nusiteikimo ir žinoti, kuri gi iš visų salone viliojančių suknelių Jums tinka labiausiai.

Suknelių nuoma – puikus pasirinkimas toms moterims, kurios nori suknelės pigiau ir ji yra reikalinga tik vienam kartui. Tad rekomenduojame rinktis nuomos teikiamas paslaugas, jei esate tikros, kad suknelė jums nebus reikalinga dar bent keliems kartams. Juolab, tikrai rasite tai kas jums tiks labiausiai.

Paprasta suknelė, nereiškia, kad bus prasta. Kuklumas puošia kiekvieną moterį, tad jums nėra būtina atrodyti prašmatniai šventės metu.

Apie vestuves nuo A iki Ž

vestuvėsSuorganizuoti kokybiškas vestuves yra tikras iššūkis. Daugelis jaunųjų prieš pat šventę tarsi pasimeta ir nebežino, kaip elgtis. Tokiu atveju labai gerai, kai dirbama su organizatoriumi, kurio darbas, kad apie viską būtų pagalvota. Vestuvės reikalauja profesionalumo, ypač tokiu atveju, jeigu norite didelės šventės. Visgi, kai kurie asmenys mano, kad suorganizuoti vestuves pačiam, net jei tai daro pirmą kartą – įmanoma, tik reikia kuo smulkiau apgalvoti visas detales, kad paskui neliktumėte ko nors pamiršęs. http://www.vestuvesaz.lt/ – puikus pagalbininkas organizuojant jūsų vestuves.

Maistas

Žinoma, kokios vestuvės be maisto. Dažniausiai pasirenkama švediško stalo idėja, kadangi tuomet kiekvienas galės valgyti tai, ką nori. Visgi, reikia pagalvoti ir apie tai, kad šiuo metu žmonės turi labai daug specifinių valgymo įpročių, tad reikia pagalvoti apie mėsos nevalgančius, pieno netoleruojančius ir kt. asmenis. Žinoma, visada naudinga pateikti pirmą karštą patiekalą, o tik paskui palikti užkandžius. Viskas priklauso nuo to, kokioje vietoje minėsite šventę.

Muzikantai

Daugelis mano, kad per vestuves naudoti centrą yra gana negražu. Reikia pasisamdyti muzikantus. Jeigu nenorite nieko prabangaus, tuomet puikiai tik kokia nors vietinė grupė, kuri pralinksmins svečius. Svarbiausia, kad jų atliekos dainos būtų kuo įvairesnės.

Fotografas

Vestuvės yra ta šventė, kuriai profesionalus fotografas yra tiesiog būtinas. Jo suteikiamos paslaugos yra vienintelės, kurios praėjus ilgam laiko tarpui primins, kokią nuostabią šventę kadaise turėjote. Svarbiausia rinktis profesionalą atidžiai, kadangi ne visada asmens paslaugos tokios, kokių norėtųsi.

Planuotoja

Ne visi renkasi vestuvių planuotoją, tačiau jeigu norite palengvinti darbus – tokiu atveju šios srities profesionalė yra labai geras pasirinkimas. Vestuvės tuomet bus suorganizuojamos greičiau ir paprasčiau.

Dekoracijos

Logiška, kad per vestuves reikia papuošti aplinką. Galima pasisamdyti profesionalą arba paprasčiausiai galima pačiam įsigijus tam tikras priemones papuošti salę. Viskas jūsų rankose. Svarbiausia įvertinti, kiek laiko turėsite papuošimams. Ar tikrai taupydami pinigus neapsunkinsite savęs vestuvių dieną?

Vestuvės reikalauja daug laiko ir nuoširdumo. Neapsikraukite nepatinkančiais darbais. Pasiruoškite suorganizuoti gražias svajonių vestuves. Juk visos poros tokių nusipelnė.

Vestuvių mados 2015 metais

pagrindines tendencijasBe abejo, beveik kiekvienais metais vedybos būna švenčiamos vis kitaip – keičiasi vestuvių idėjos, mados, spalvos, tendencijos. Šiame straipsnyje pristatysime pagrindines tendencijas, kurios turėtų karaliauti prasidėjusiais ožkos metais.

Ryškesnių spalvų žiedai – tai vienas iš įdomiausių šiuometinių vestuvių pasikeitimų. Jeigu anksčiau populiariausi vestuvių žiedai buvo iš platinos arba baltojo aukso, tai dabar į madą grįžta raudonos arba geltonos spalvos, ryškiai spindintys žiedukai. Tegul tas raudonas žiedukas jums primena apie rusenančią aistrą – taip jūs tikrai su savo mylimu žmogumi nepaskęsite kasdienybėje. Tačiau, labai gerai apgalvokite prieš priimdami tokį novatorišką sprendimą žiedui. Žiedų mados ateina ir praeina, o su žiedu jums teks „draugauti“ visą vestuvinį gyvenimą. Taigi, nesinorėtų, kad pasirinktas žiedas po penkių metų atrodytų tiesiog juokingai ir neskoningai.

Suknelės su lengvais nėriniais – antra tendencija, tinkanti 2015 metams. Pačios populiariausios suknelės bus puoštos Swarowskio deimantais, turės daug kitų gana brangių detalių ir papuošimų. Ir toliau pirmaus permatomo audinio suknelės, be abejo, baltos spalvos. Daugelis jaunųjų rinksis pūstas sukneles, primenančias princesę iš pasakos. Visgi, nebijokite pasirinkti kitos nei balta spalvos – dabar yra labai skoningai sukurtų išskirtinių suknelių kitomis spalvomis.

Kalbant apie vestuvinių spalvas, į madą vėl sugrįš mėlyna spalva – ji primins apie šeimos darną ir tobulą ramybę dviese. Be abejo, galite rinktis ir kitas švelnias, šviesas spalvas, tokias kaip geltona, balta, šviesiai žalia. Visgi, sidabras ir auksas niekur nedings – šios spalvos ir įvairūs galimi deriniai ir toliau bus populiarūs. Viena iš pagrindinių 2015 metų spalvų bus marsala (raudona – ruda), taigi įterpkite šią spalvą į savo vedybų dekorą jei norite būti madingi.

Didelis grietinėlės spalvos tortas – puikiausias gardumynas jūsų vedyboms. Kai kurie jaunieji dar rinksis šviesiai mėlynos spalvos tortą. Visgi, panašu, kad iš mados išeina senamadiški ryškiai baltos spalvos tortai. Sudėtingi tortai, kurie atrodo lyg tikras architekto šedevras, jau taip pat praranda populiarumą – juos vis dažniau pakeičia tiesiog dideli, patogūs ir skanūs tortai, kurių užtenka visiems jūsų gražiosios šventės svečiams. Torto išvaizda svarbu, tačiau ne ką svarbiau jo skonis. Prieš užsakydami tortą, būtinai susitarkite degustacijai.

Vestuvių dekoro tendencijos jus taip pat nustebins – į populiarumo topo viršūnę grįžta varis, kuris kartu su auksu ir sidabru sukurs įspūdingą jūsų vestuvių šventės dekorą. Tačiau, neverta pamiršti gėlių – jų 2015 metų vedybose bus labai daug, o kaip gi ne? Koks vestuvių dekoras be gausybės nuostabių gėlių? Tai nemirštanti klasika.

Kalbant apie gėles, artimiausiais metais pamatysite daug jurginų, bijūnų, hortenzijų. Populiarumo įgaus ir angliškosios rožės. Žinoma, vedybų gėles būtina derinti prie kiekvienų vestuvių atskirai, kad visos idėjos ir sumanymai neprieštarautų vienas kitam. Beje, vienas iš naujausių vestuvinių aksesuarų, susijusių su gėlėmis – gėlių siena. Ši mada atsirado visai neseniai, po kelių garsenybių vestuvių įspūdingame gėlių sienos fone. Taigi, peržvelgus tokių garsenybių kaip West ir Kardashian vestuvių nuotraukas tampa aišku, kad gėlių siena yra skoningas pasirinkimas, sulauksiantis įspūdingo populiarumo 2015 metais.