Saugumo taisyklės naudojant fejerverkus

Jeigu norite, kad Jūsų vakarėlis atrodytų įspūdingai – tokiu atveju siūlome jo kulminacijos metu išbandyti fejerverkus, kurie dažnai vadinami pačiu svarbiausiu vakarėlio simboliu. Kadangi šiuo metu rinkoje siūlomi fejerverkai yra labai įvairūs – kiekvienas gali atrasti tokius, kurie jam kelia maloniausias emocijas. Nuo tokių, kurie labai spalvoti, iki tokių, kurie labai garsūs arba garantuoja ilgai trunkantį „koncertą“.

Bet kuriuo atveju svarbiausia yra saugumas ir tai turi būti kiekvieno žmogaus prioritetas.

Pirkite patikimose prekybos vietose

Jeigu norite būti ramus, kad fejerverkai bus tikrai geros kokybės – juos reikia pirkti legaliai savo paslaugas siūlančiose prekybos vietose, o ne skelbimų portaluose. Taip, visada pigiau įsigyti galima iš fizinių asmenų, tačiau tokiu atveju dažniausiai negalite būti tikras dėl kokybės.

Tikėtina, kad tokie fejerverkai bus atvežti iš šalių, kuriose nėra reglamentuotos sprogstamosios medžiagos. Taigi, visada rizikuojate juos naudojami. Tai – labai blogai. Jeigu Jums nerūpi Jūsų sveikata – rūpinkitės bent jau kitais, kurie taip pat nori grožėtis šiuo dangaus šou.

Instrukcijų svarba

Bene visi fejerverkai yra parduodami su instrukcijomis, kuriose minima – kaip juos reikia naudoti, kokiu metu ir tuo pačiu kur jie šaus (tai padeda įvertinti vietą, kur juos geriausia yra sprogdinti). Siūlome atsakingai perskaityti ir tuo pačiu naudotis tais patarimais, kurie yra rašomi. Tokiu atveju galėsite būti ramus, kad viskas bus atlikta tinkamai ir spalvotos švieselės dangaus fone bus nuostabaus reginio dalis, o ne kokios nors nelaimės priežastis.

Atsakingas atstumų laikymasis

Galiausiai reikia laikytis atstumų. Ne tik tam žmogui, kuris dega, tačiau ir žiūrovams. Žinoma, svarbiausia pasirinkti tinkamą vietą, kuri būtų saugi ir iš kurios būtų galima leisti fejerverkus. Naktis metu jie puikiai matomi iš daugelio skirtingų kampų, tad geriausia rinktis tokias vietas, kurios yra toliau nuo miesto, namų, žmonių. Taip galėsite būti ramus, kad fejerverkų šou ne tik visiems patiks, tačiau ir kels tik geras emocijas.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *