Poilsinės kelionės domina ir darbymečiu

keliones

Darbas darbą veja, tačiau mintyse vis vien kelionės? Internete atverstas puslapis, kuriame figūruoja poilsinės kelionės į šiltus kraštus? Kodėl taip yra? Todėl, kad žmonės linkę planuoti išvykas iš anksto.

Planuoti iš anksto ar skubiai pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymu? Pasitenkinti kaimyninės šalies aplinka ar skristi tūkstančius kilometrų? Atseikėti daugiau ar mažiau santaupų? Nėra ko stebėtis, kad klausimų nemažai ir jie įvairūs. Juk norisi, kad viskas būtų sklandu, kad pasirinktas objektas nenuviltų. Tikriausiai nereikia stebėtis ir tuo, kad net ir ne atostogų metų ieškoma informacijos. Tai kaip tik logiška: iš anksto domimasi, planuojama, o atėjus atostogoms keliaujama.

Žinoma, kelionės visuomet pritraukia priešingų nuomonių. Kol vieni teigia, kad keliauti verta, kiti laikosi skeptiškumu paremtų įsitikinimų. Kol vieni užsisako lėktuvo bilietus, kiti mąsto, ar važiuoti savaitgalį į sodybą, ar likti namie. Ar tokie skirtumai – kažkas blogo? Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama.

Nors yra įvairių kelionių tipų, nemažai dėmesio pelno poilsinės. Nes poilsinės kelionės asocijuojasi su atokvėpiu, su gulėjimu paplūdimyje, su nerūpestingu laiku ir atsiribojimu nuo darbų. O atsiribojimas nuo darbų – svari priežastis išvykti paatostogauti.

Dabar keletas nuomonių. Jose – ne tik poilsinės kelionės ar skrydžiai lėktuvu, bet ir dvarų aplankymas, važiavimas į Palangą.

  • Kasmet su šeima važiuojame į Palangą, mums ten patinka, gerai pailsime. Į užsienį irgi vykstame, bet žymiai rečiau, pastarąjį kartą buvome Turkijoje prieš trejetą metų.
  • Nelabai mėgstu skristi lėktuvu, todėl paprastai renkuosi keliones automobiliu ar autobusu.
  • Keliauju daug, teko pabuvoti dvidešimt penkiose šalyse, kai kuriose iš jų – po kelis kartus. Visos santaupos – kelionėms.
  • Mėgstu keliauti ir fotografuoti. Tai mano aistra.
  • Mane džiugina tiek pažintinės, tiek poilsinės kelionės, išvykstu ir į įvairius Lietuvos miestus, ir į užsienį.
  • Esu namisėda, renkuosi laisvadienius leisti namie ar mieste. Kadaise buvau svetur, šiaip nelabai traukia.
  • Aplankėme daug Lietuvos dvarų, jie palieka puikų įspūdį. Net atrodo, kad tai įdomiau už lankytinus objektus užsienyje.

Kaip nesunku suprasti iš šių minčių ir iš to, kas rašyta anksčiau, kelionių temoje daug nuomonių ir planavimo, nemažai pasirinkimų ir, kas be ko, įspūdžių.

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.