Ką padovanoti tėčiui?

dovanos tėčiui
Photo by Gustavo Fring on Pexels.com

Nustebinti mylimą tėtį reikia tikrai ne tik jo minėjimo dienos proga. Taip, tėčio diena yra puikus būdas parodyti mylimam šeimos nariui – koks jis Jums yra svarbus. Tačiau gimimo diena, Kalėdos, o gal ir diena be jokios priežasties – ne ką mažiau svarbi, tad įteikti širdžiai mielą dovaną – visada geras gestas.

Ką padovanoti tėčiui? Klausimas gana rimtas, kadangi tikrai ne visada paprasta rasti dovaną, kuri jam sukeltų ne tik šypseną, tačiau ir tikrai praktiškai būtų naudojama.

Žemiau pateiksime kelias idėjas. Jos gana universalios, tad tinka daugeliui labai skirtingų vyrų, kuriuos visus vienija buvimas tėčiu.

Kavos aparatai

Jeigu Jūsų tėtis yra tas žmogus, kuris kiekvieną dieną pradeda nuo didelio kavos puodelio, kuris jam visai dienai suteikia jėgų – tokiu atveju kavos aparatas yra puiki dovana. Tėčiams, kurie mėgsta gaminti ir išbandyti naujus dalykus – geriausiai tiks pusiau automatiniai kavos aparatai. O tiems, kurie mėgsta paprastumą ir nori mėgautis kava namuose kaip ką tik iš kavinės – geriausia dovanoti automatinius kavos aparatus, kurie padaro viską, ko reikia skaniam gėrimui.

Išmanieji laikrodžiai

Aktyviems tėčiams siūlome dovanoti išmaniuosius laikrodžius. Juos įteikdami tuo pačiu tarsi dovanojate sveikatą. Juk kuo tėtis bus fiziškai aktyvesnis – tuo didesnė tikimybė, kad jis bus ir sveikesnis bei laimingesnis.

Dantų šepetukas

Dar viena daugiau sveikatos suteikianti dovana yra elektrinis dantų šepetukas. Nors tėčiai linkę dažnai naudotis tradiciniu, tačiau siūlome paskatinti išbandyti naujus dalykus. Sveika šypsena – graži šypsena. Tai Jūsų tėčiui suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Grilius

Vasara yra tas metas, kai daugelis mūsų vis daugiau laiko praleidžia lauke. Tai yra sveika tiek mūsų kūnui, tiek sielai. Tėčiams – būtina, kadangi su amžiumi daugelis darosi vis didesni ir paprasčiausiai tingi po dienos dar eiti į lauką. Visgi, grilius, kuris ne tik paskatins atrasti savyje kulinarą, tačiau taip pat ir skaniai pavalgyti – dovana, kuri patiks daugeliui vyrų.

Parodyti tėčiui, koks jis Jums yra svarbus gyvenime – reikia kuo dažniau. Artimieji – viskas ką mes turime. O mažos dovanos – tikrai suartina.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.